Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentacja Polski. Robert Lewandowski narzeka na problemy z kolanem

- Robert Lewandowski zgłosił ból kolana, na drobne urazy narzekają też Artur Jędrzejczyk i Damian Kądzior - powiedział Jerzy Brzęczek, selekcjoner reprezentacji Polski, która w poniedziałek rozpoczęła w Sopocie zgrupowanie, ostatnie w tym roku, przed meczami z Czechami i Portugalią.

- Eee, to nie Lewandowski, tylko Fabiański - biegały po hallu rozkrzyczane dzieci. W poniedziałek, w hotelu Marriott w Sopocie, rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski. Trzecie za kadencji Jerzego Brzęczka i ostatnie w tym roku.

Kapitan reprezentacji Polski w poniedziałek po godz. 13 w hotelowym hallu się nie pojawił, pojawił się za to - jak to ma w zwyczaju od wielu miesięcy - na otwierającej zgrupowanie konferencji prasowej. Zanim jednak zaczął mówić Lewandowski, mówił Brzęczek: - Robert po przyjeździe zgłosił ból kolana, na drobne urazy narzekają też Artur Jędrzejczyk i Damian Kądzior - zdradził selekcjoner.

A Lewandowski po chwili dodał: - Jest wiele takich tygodni, w których narzekam na jakieś dolegliwości. Selekcjoner wspomniał teraz o moim kolanie, ale to nic poważnego. Mam nadzieję, że będę do dyspozycji na oba spotkania.

W czwartek kadra zagra towarzysko z Czechami (w Gdańsku), w następny wtorek, w ostatnim meczu Ligi Narodów, zmierzy się z Portugalią (w Guimaraes).

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (2)
Robert Lewandowski narzeka na problemy z kolanem
Zaloguj się
  • nalesniku

    0

    a dupa go nie boli?

  • skokens

    Oceniono 1 raz -1

    Lewego nasuwa kolanisko bo w ciagu roku zrobil z siebie kulturyste... błąd. Ale ten brzęczek to zrobil z siebie niezlego debila teraz... Lewy uczciwie podzielil sie informacjami o swoim stanie zdrowia a ten "na miare naszych morzliwosci" "trener", w swojej głupocie, sprzedał go jak frajer. Ubogosc umysłowa poziom 9999

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX