Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (43)
Reprezentacja. Brzęczek: - Nie odebrałem słów Lewandowskiego jako krytyki mojej pracy. Skrzydłowi? Pewnie nie ma już czasu, by ćwiczyć grę bez nich
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • hiperon59b

  0

  Selekcjoner Brzęczek powinien zrezygnować z lenia Lewandowskiego, który nic nie robi tylko czeka na podanie aż piłka do niego doleci. Jako kapitan stresuje zespół i ciągle wszystkich poucza. We wszystkich meczach reprezentacji gra słabo i koncentruje się tylko na tym aby wymusić faul i z rzutu wolnego lub karnego strzelić gola.

 • jiddu

  0

  I właśnie tak mają słabi trenerzy. Wymyślają sobie wizję oderwaną od rzeczywistości. Dobry trener także ma wizję, ale konstruuje ją tak, aby odpowiadała charakterowi gry i umiejętnościom danego piłkarza. Jeśli jak twierdzi piłkarze całe życie grali inaczej to co on wyprawia, chce ich uczyć czegoś, czego się nie nauczyli do tej pory? To nie młodziki, ale już ukształtowani zawodnicy, którzy do kadry trafili za to jak grali na swoich pozycjach w klubach, a nie za to, jak mieliby grać. Można zmieniać koncepcje, ale w granicach tego, na co piłkarzy stać i do czego przywykli. Reprezentacja to nie szkółka piłkarska a tym bardziej Brzęczek to nie jakiś trenerski geniusz, lecz zupełnie przeciętny trener bez dokonań, jakich wielu w tym kraju. Jeśli piłkarz coś robi dobrze w klubie, to niech robi to nadal dobrze w reprezentacji a nie dostaje zupełnie nową rolę i potem biega bez ładu i składu. Straszne jak Boniek marnuje potencjał tylu zawodników, którzy jak nigdy wcześniej grają w dobrych klubach. Dać im prawdziwego trenera, który wykorzysta ten potencjał, a nie gościa z dziwaczną wizją, która ma nauczyć ich grać na nowy sposób.

 • 0

  Nie ma konfliktu , poprostu lewy nigdy nie grał dobrze tylko dziennikarzyny , zrobili z niego świetnego napastnika a tak wogule to koledzy wykonywali za niego robotę , w klubie jak i w reprezentacji .

 • Maxym B

  0

  Proponuję powołać piłkarzy którzy potrafią dośrodkowac lub podać celnie nie muszą mieć znanego nazwiska byle by porostu potrafili celnie podać piłkę nie tak jak Grosik Kuba Bednarek czy Reca który nawet nie umie celnie wyrzucić autu.

 • mariovanpetersen

  Oceniono 2 razy 0

  Piątek niech się trzyma jak najdalej od tego RUDEGO[fachowiec od polskiej pilki jak swinia od koryta]bo się zmarnuje przy tym chlewie co zwia go PZPN...A kto to jest Brzeczek?Dostal kilka srebrników i chce trenować starych zlobow?Dziadostwo....

 • adcore

  0

  Nie kombinuj chlopie,to prosta gra zespolowa,gdzie mniej lub bardziej podajåc strzela sie bramki.
  My z podwawaniem mamy problemy a co dopiero z bramkami,Nawalka podaniami chcial wjechac do bramki,wiemy jakto sie konczylo.
  Zgraj zawodniköw,rozmawiaj z nimi,szukaj chemi zeby rozumieli sie bez slowa,pytaj i sluchaj sie ich uwag,pycha juz nie jednego zgubila.
  Zamiast kombinowac z wizjami nalezy skupic sie na prostej grze ktöra a nöz da jakies efekty.
  Lewy z przodu,z tylu Piåtek ,Milik igrac na nich,moze jakas zagubiona pilka odbije sie od byle czyjejs nogi czy glowy i wpadnie do bramki ....

 • klamtusek

  Oceniono 4 razy 0

  A co to za różnica, który pachoł będzie udawał że umie grać w piłkę.

 • lubiejakgram

  0

  w miejsce Zielińskiego wstaw Szczęsnego, lepiej rozgrywa i piłki się nie boi.

 • pandzl

  0

  Czy Milik trafi na ławkę?

 • louis_von_cypher

  0

  na 3 zdjęciu (z boninim) ten ligowy kmiot wygląda jakby już łeb na talerzu położył.

 • Kacper Syper

  Oceniono 1 raz -1

  Niestety...ale Lewandowskiego powinien ławce posadzić gość ma brak formy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX