Liga Narodów. Portugalia pewnie wygrywa mecz towarzyski

Portugalia wygrała towarzyskie spotkanie ze Szkocja aż 3:1. Aż trzy bramki padły w ostatnim kwadransie spotkania.

Portugalczycy po świetnym zwycięstwie z Polską w Lidze Narodów 3:2, zaliczyli kolejne dobre spotkanie. Tym razem podopieczni Fernando Santosa pokonali w spotkaniu towarzyskim Szkocję.

Pierwszą bramkę w meczu strzelił Helder Costa w 43. minucie spotkania. Na kolejne gole trzeba było czekać do ostatniego kwadransa, bo wtedy bramkę na 2:0 strzelił Eder. Trzeciego gola dołożył Bruma i wydawało się, że Portugalia wygra do zera.

W ostatniej minucie spotkania gola dla Szkocji strzelił jednak Steven Naitsmith.

Polska zagra z Portugalią ostatni mecz w Lidze Narodów. Spotkanie odbędzie się 20.11.2018 o godzinie 20.45.