Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kamil Grosicki: Nie zasłużyłem na wrześniowe powołanie

- Turcy pisali nieprawdę, że uciekłem, że chciałem pieniądze za dwa lata z góry. A ludzie to czytają i co mają mówić? Że ze mnie żaden piłkarz, tylko wariat. Czułem się znokautowany. Byłem już tak blisko, żeby się odbić - mówi Kamil Grosicki w rozmowie z portalem sportowefakty.wy.pl.

Jerzy Brzęczek nie powołał skrzydłowego Hull City na swoje pierwsze zgrupowanie kadrowe. Ale w październiku Grosicki dostanie szanse wystąpienia w meczach z Portugalią (czwartek) i Włochami (niedziela).

- Dobrze się stało, że dwa wrześniowe mecze oglądałem w telewizji. Nie byłem przygotowany do gry w kadrze pod względem mentalnym. Przyjechałbym na zgrupowanie po kolejnym nieudanym transferze. Potrzebowałem czasu, żeby wszystko sobie poukładać, wyciszyć się. Poza tym moja sytuacja w klubie była jedną wielką niewiadomą - mówił Grosicki w rozmowie z wp.pl.

I dodał: - Zmienił się trener, muszę znowu pokazać, na co mnie stać. Chcę być ważnym zawodnikiem tej reprezentacji, a nie jednym z wielu. Jednym z wielu byłem kiedyś. Poprzedni miesiąc był na poukładanie spraw. Za kolejne cztery tygodnie chcę być już w optymalnej dyspozycji.

Grosicki odniósł się także do sytuacji z sierpnia, kiedy chciał zmienić klub, ale ostatecznie pozostał w Hull City.

- Ja i moja rodzina bardzo dobrze się czuliśmy, bo wiedziałem że odchodzę z Hull. Raz transfer może upaść, ale trzy? Nie jest łatwo się podnieść po takiej sytuacji. Łzy miałem w oczach, z nerwów, kiedy nie podpisałem umowy ze Sportingiem Lizbona. Wiedziałem, że zacznie się ze mną "jazda". Stało się to zaraz po tych wszystkich pyskówkach na Twitterze. Byłem w Bursie, przeszedłem testy medyczne, wszyscy o tym wiedzieli i znowu się nie udało. Turcy pisali nieprawdę, że uciekłem, że chciałem pieniądze za dwa lata z góry. A ludzie to czytają i co mają mówić? Że ze mnie żaden piłkarz, tylko wariat. Czułem się znokautowany. Byłem już tak blisko, żeby się odbić... - wspomina Grosicki. Całą rozmowę przeczytacie TU.

W tym sezonie Championship wystąpił w  czterech meczach, ale na murawie przebywał zaledwie przez 183 minuty. 30-latek wyceniany jest na pięć milionów euro.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (10)
Kamil Grosicki: miałem łzy w oczach
Zaloguj się
 • mjetker

  Oceniono 1 raz 1

  nadal nie wyjasnil, dlaczego nie podpisal umowy z Bursasporem, skoro wszystko bylo dopiete na ostatni guzik...

 • Dudu Bubu

  Oceniono 1 raz 1

  Kamil nas bystrzacha, po prostu nie rozumie, że uciekł :)

 • mecenas_misiura

  Oceniono 3 razy 1

  Skoro nie uciekłeś, to co się stało? Porwali cie kosmici? Wypisały się wszystkie długopisy w okolicy? To Turcy zwinęli biuro i uciekli?

 • aussieozz

  Oceniono 3 razy 1

  Chłopie A co ma powiedzieć ojciec czwórki któremu lekarz podaje wyniki badań w których ma raka ?
  Więc glowa do góry, masz świetną rodzinę i naprawdę niezłą karierę.
  Głowa do góry!

 • radgalez

  0

  Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

 • kloo0000

  0

  Niech powie jaka jest prawda

 • com.pl767

  0

  Winny się tłumaczy dla mnie jesteś skończony zerowy poziom gry

 • weston4

  0

  I znowu się zaczyna szopka z Grosickim. Dajcie spokój bo lepiej nie będzie. A na marginesie, po co było zmieniać Nawałkę skoro ci sami zawodnicy grają?

 • com.pl767

  Oceniono 1 raz -1

  Umowa się skończyła czy już hazardzisty pijaka nie chcecie w To jest Twój live

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX