Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Maciej Makuszewski doznał kontuzji. Pomocnik opuszcza zgrupowanie reprezentacji

Maciej Makuszewski nie weźmie udziału w najbliższych spotkaniach reprezentacji Polski. Skrzydłowy podczas środowego treningu doznał urazu, który uniemożliwi mu grę w meczach z Włochami (7 września, Liga Narodów) i Irlandią (11 września, mecz towarzyski).

"Maciej Makuszewski doznał w czasie drugiego środowego treningu urazu mięśnia czworogłowego uda, który wyklucza jego udział w dwóch najbliższych meczach z Włochami i Irlandią. Zawodnik udaje się na leczenie do klubu. Przewidywany czas leczenia potrwa około 10 dni" - napisał na Twitterze Jakub Kwiatkowski, rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Nożnej.

28-letni skrzydłowy na powrót do reprezentacji Polski czekał od listopada ubiegłego roku. Wówczas doznał bowiem kontuzji zerwania więzadła krzyżowego w kolanie, która wykluczyła go z udziału w mistrzostwach świata w Rosji. Teraz zawodnik czekać tak długo nie będzie musiał, bo okazję do gry w zespole Jerzego Brzęczka będzie miał już w październiku, w spotkaniach Ligi Narodów, o ile otrzyma od selekcjonera powołanie.

Przypomnijmy, że już na początku zgrupowania szanse na grę stracił Maciej Rybus, który z  powodu kontuzji mięśnia przywodziciela także wrócił do swojego klubu.

***

>> Andre Martins piłkarzem Legii Warszawa

>> Benfica będzie walczyć z zarzutami o korupcję, które mogą doprowadzić do wykluczenia jej z rozgrywek

>> Zbigniew Boniek: Nasi piłkarze będą sprzedawani za bezcen

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (7)
Kolejny reprezentant opuszcza zgrupowanie przez kontuzję!
Zaloguj się
  • redlupota

    0

    W tym wieku to raczej kariera się kończy a nie zaczyna w reprezentacji . Dajcie to 19 - 20 latków w końcu bo to nasza przyszłość i oni muszą się tu czuć jak w domu. Odmłodzić drużynę !!!

  • Oceniono 10 razy -6

    Dajcie spokój z piłką my nigdy nie potrafimy grać skupmy sie na drużyny siatkówka ręczna żużel. Tam są sukcesy vive jak zdobyło ligę mistrzów to bylo cicho ato wielki sukces. Atu polaczki dumni ze awansowali do Mistrzostw świata. Atu siatkarze zdobywają mistrzostwa nie wolno oglodac bo płatne to jest chore. Wlochy-Polska=4*1

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX