Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kamil Grosicki przeszedł testy medyczne w Bursasporze

Kamil Grosicki zameldował się w Turcji. Skrzydłowy reprezentacji Polski i Hull City zostanie wypożyczony na dwa lata do Bursasporu - twierdzi turecka telewizja NTV Sport. Grosicki przeszedł już testy medyczne.

Już dwa tygodnie temu Kamil Grosicki mógł trafić do Panathinaikosu Ateny. Polak podjął jednak ryzyko i postanowił poczekać na ofertę Bursasporu, z którym jednak nie może dojść do porozumienia. Tak wydawało się do środy wieczór, ale w czwartek rano okazało się, że w ostatnim dniu okienka transferowego Polak może opuścić Hull City.

Tomasz Włodarczyk, dziennikarz "Przeglądu Sportowego" poinformował, że Grosicki przeszedł już testy medyczne. Od podpisania kontraktu dzielą go już tylko formalności.

Ma trafić na dwuletnie wypożyczenie do Brusasporu - informuje NTV Sport.

I to wydaje się jedyną szansą na uratowanie jego trudnej sytuacji. Trudnej, bo od początku sezonu TurboGrosik, którego Anglicy od dawna chcieli pozbyć się z klubu, aby odciążyć budżet (rocznie kosztuje ich 1,2 mln euro), nie rozegrał ani jednego spotkania ligowego. Na dodatek bez informowania Grosickiego klub pozbawił go numeru 7, który został przekazany Brazylijczykowi Evandro. Nic nie wskazuje też na to, aby pomógł menadżer Nigel Adkins, który nie stawia na 30-latka.

Na Grosickiego nie stawia również Jerzy Brzęczek, który nie powołał go do kadry na wrześniowe spotkania z Włochami oraz Irlandią.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (26)
Kamil Grosicki przeszedł testy medyczne w Bursasporze
Zaloguj się
 • fields1

  Oceniono 15 razy 9

  Grosickiego niestety dopadła klątwa agory.
  Ktokolwiek zostaje twarzą sport.pl z miejsca ma kłopoty w klubie i w reprezentacji.

 • miszka_szyfman

  Oceniono 5 razy 5

  Ten człowiek ma jakiegoś agenta , czy jego pies negocjuje mu te kontrakty.

 • eurotram

  Oceniono 4 razy 4

  Wypożyczony na dwa lata... ten sam rozpaczliwy chwyt co z Kariusem,czyli: klub rozpaczliwie chce sprzedać,ale nie ma chętnych na kupno,więc zgadzają się na bardzo długie wypożyczenie żeby choć część kasy sobie uwolnić i cokolwiek dostać. Smutne to,że Grosik ma teraz taką pozycję (tzn. gorącego kartofla).

 • piotrm74

  Oceniono 3 razy 3

  Przez twe transfery, transfery szałowe
  OSZALAŁEM !!!

 • wolfspider

  Oceniono 2 razy 2

  Trzy mecze w pierwszym składzie, później cztery z ławki, pięć na ławce,brak w składzie....trener mnie nie lubi.

 • purre

  Oceniono 1 raz 1

  Nie mogę zapomnieć tego błazna w jednym z waszych spotów. "Mourinho nie stać na Grosika!" a dokładnie rok później piłkarski trup wisi nad przepaścią.

 • antymemo

  Oceniono 1 raz 1

  Epokowe, fascynujące wydarzenie, w sam raz na pierwszą stronę portalu ... typu GW !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX