Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Łukasz Piszczek zakończył reprezentacyjną karierę. Internauci i dziennikarze żegnają obrońcę

Po rozegraniu 65 spotkań i wzięciu udziału w czterech wielkich imprezach Łukasz Piszczek zdecydował się na zakończenie kariery reprezentacyjnej. Obrońcę pożegnało mnóstwo ekspertów i internautów.

- W życiu czasami trzeba podejmować ciężkie, ale racjonalne decyzje.
Po długich przemyśleniach ja taką podjąłem. Moja przygoda z reprezentacją dobiegła końca - napisał Piszczek w poście opublikowanym na Facebooku.

Zakończenie reprezentacyjnej kariery jednego z najlepszych polskich piłkarzy wywołało mnóstwo komentarzy dziennikarzy i kibiców.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (9)
Łukasz Piszczek zakończył reprezentacyjną karierę. Internauci i dziennikarze żegnają obrońcę
Zaloguj się
 • Oceniono 4 razy 2

  Łukasz Piszczek. Bez kontuzji, zawsze gotów, zawsze na swym wysokim poziomie. Dobry, solidny rzemieślnik w najbardziej pozytywnym słowa znaczeniu. Dziękujemy.

 • epik73

  Oceniono 6 razy 2

  Był kawał grajcara

 • jpr3

  Oceniono 1 raz 1

  @Maciej_Wasowski
  Z całym szacunkiem dla nich obu i doceniając to, co dla naszej reprezentacji zrobili-czy awans na dwie kolejne imprezy można nazwać "czasami regularnych awansów"? Czasów "regularnych awansów na wielkie imprezy" nie mieliśmy nigdy, tj w latach 1974-1986 mieliśmy czasy regularnych awansów na Mundial (bo awansować na ME po raz pierwszy udało się Beenhakkerowi). Od 1986 trwa "klątwa Bońka", w XX w. nie udało się już awansować na żadną wielką imprezę, w XXI poza ostatnim Euro nie udało się wyjść z grupy.

 • kuku666

  Oceniono 1 raz 1

  Ci "Bardzo utalentowani następcy" zapewne nie złapią się do składu w drużynach z dołu tabeli ligi angielskiej czy niemieckiej, tak jak to już wiele "polskich talentów" pokazywało. Żenada.
  U nas w kraju kopacze to swoiste bóstwa a byle przeciętniak kreowany jest na wielką gwiazdę.

 • Last Ninja

  0

  Po komentarzach widać że ludzie chyba mają problemy z pamięcią. Zero efektów na turniejach i sztucznie napompowany meczami z kelnerami balon. Biorąc pod uwagę ostatnie mecze reprezentacji to chyba każdy z nas dzisiaj mógł by zastąpić dowolnego piłkarza i jakoś mam wrażenie że poziom gry pozostał by na obecnym poziomie

 • kiboko

  Oceniono 2 razy 0

  Najlepszym prawym obrońcą w historii to był Antoni Szymanowski. Ale Łukasz Piszczek to też wielki zawodnik, w mojej klasyfikacji na drugim miejscu na tej pozycji. Dzięki Panie Łukaszu.

 • majo_rmajor

  Oceniono 4 razy 0

  Gdyby nie sprzedawanie mecxów...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX