Polska - Kolumbia, Senegal - Japonia. Jaki wynik najlepszy dla nas?

W pierwszej połowie i Japonia i Senegal tracą po bramce. Niesamowity gol dla reprezentacji Senegalu zdobywa Sadio Mane. Japończycy zdobywają bramkę wbitą do siatki przez Inui. 1:1 w pierwszej połowie.

W pierwszej połowie i Japonia i Senegal  tracą po bramce. Niesamowity gol dla reprezentacji  Senegalu zdobywa Sadio Mane już w jedenastej minucie. W odpowiedzi Japończycy zdobywają bramkę wbitą do siatki przez Inui. Zapraszamy na sport.pl na relację na żywo!

Jaki  wynik w tym meczu jest lepszy dla Polaków, którzy dopiero za chwilę rozgrywają spotkanie z Kolumbijczykami?

VADIM GHIRDA/AP

Jeżeli Polacy zremisują z Kolumbią i jeżeli nie będzie to remis bezbramkowy. Dalej  załóżmy, że w meczu Japonii z Senegalem wygra reprezentacja Japonii. Ta sytuacja sprawia, że Polacy z jedynym punktem w trzeciej kolejce zagraliby z Japonią. Jeśli naszej Reprezentacji udałoby się strzelić chociaż dwie bramki, a Kolumbia pokonałaby Senegal w ostatnim meczu, to wówczas wyszlibyśmy z grupy na drugim miejscu z 4 pkt. Jednak przy wygranej Senegalu bylibyśmy na 3. miejscu. Scenariuszy na tym etapie jest jeszcze sporo, ale jak widać w fazie grupowej do ostatniej chwili wszystko jest możliwe.

Tym czasem składy ma mecz Polska – Kolumbia już są znane, podane są tutaj.