Dania - Australia. Eriksen pierwszy zdobywa bramkę dla Danii!

Trwa mecz Dania - Australia! Dania po pięknym strzale Eriksena zdobywa prowadzenie już w siódmej minucie!

Trwa mecz Dania – Australia! Już w siódmej minucie Dania po pięknym strzale Eriksena zdobywa prowadzenie. Jest to drugi mecz Duńczyków w fazie grupowej, pierwsze spotkanie wygrali z reprezentacją Peru 1:0. W poprzednim spotkaniu zwycięską bramkę zdobył Yussuf Poulsen w 59 minucie z podania dzisiejszego bohatera Christiana Eriksena.

Skład Australii: Ryan - Risdon, Sainsbury, Milligan, Behich - Jedinak, Mooy - Leckie, Rogic, Kruse - Nabbout.

Skład Danii: Schmeichel - Dalsgaard, Kjaer, Christensen, Larsen - Delaney, Schone, Eriksen - Poulsen, Jorgensen, Sisto.

Relacja Dania - Australia na żywo

PETER MORRISON/AP

Po przerwie, po golach Eriksena i Jedinaka, Dania remisuje z Australią 1:1.

Duńczycy próbują zaskoczyć rywali, ale w przeciwieństwie do pierwszej połowy, nie są w stanie rozbić ich obrony. Australia dużo lepsza po przerwie.