Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Mundial 2018. Lekarz Monaco: Nie ma szans, by Kamil Glik zagrał na mundialu"

Nie ma szans, by Kamil Glik zagrał na mistrzostwach świat - powiedział Philippe Kuentz, lekarz AS Monaco w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

- Niemożliwe, by Glik zagrał na mundialu [...] Nie widzę takiej możliwości - powiedział otwarcie lekarz francuskiego klubu, na co dzień zajmujący się kontuzjami piłkarzy Monaco.

Kuentz z Glikiem spotka się dopiero w czwartek i wtedy wyda oficjalną diagnozę, ale już teraz jest przekonany o tym, że lider defensywy reprezentacji Polski nie będzie w stanie wziąć udziału w mistrzostwach świata w Rosji. - To niesamowity pech. Nic jednak na to nie poradzimy - dodał klubowy lekarz drużyny z Księstwa.

W tej sytuacji miejsce 30-latka w kadrze reprezentacji Polski zajmie obrońca VfB Stuttgart, Marcin Kamiński. Polacy, już bez Glika w składzie, 8 czerwca zagrają towarzysko z Chile, a cztery dni później zmierzą się z Litwą. Na mundialu rywalami biało-czerwonych będą natomiast Senegalczycy, Kolumbijczycy i Japończycy.

>> Kiedy i o której mecze Polaków na MŚ?

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (53)
Mundial 2018. Lekarz Monaco: Nie ma szans, by Kamil Glik zagrał na mundialu"
Zaloguj się
 • el_bigos

  Oceniono 7 razy 5

  Zostali jeszcze jacyś lekarze, którzy muszą się wypowiedzieć o stanie zdrowia Glika?

 • hube1310

  Oceniono 7 razy 3

  Glik jeszcze nigdy nie grał na Mundialu. I już pewnie nie zagra...

 • Jan Kos

  Oceniono 4 razy 2

  No to przykozaczył. Ułańska fantazja jak naszych pilotów w Smoleńsku. Głupotę suweren mógłby eksportować jak Kuwejt ropę.

 • uzdek98

  Oceniono 2 razy 2

  zachciało sie drewniakowi koziołki fikac... to ma

 • azjael

  Oceniono 2 razy 2

  A przecież trąbili tutaj pismaki, że Szwedzi wymyślili klej do kości i w 5 minut złamania leczą - no to szybciutko za morze i na mecz towarzyski z Chile bedzie jak nówka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX