Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

El. M¦ 2018. Trener Danii zdradził sposób na pokonanie Polaków

- Polacy nie odnajduj± się w tak chaotycznym futbolu. Wprowadzili¶my chaos i wygrali¶my walkę - powiedział trener Danii Age Hareide po pokonaniu Polski 4-0 w meczu el. M¦ 2018.

- Nasz sposób gry był inny, odmienny od tego, co grali¶my poprzednio. S± bardzo dobrzy w defensywie, więc wybrali¶my więcej długich piłek, wygrywaj±c czę¶ciej pierwsz±, drug± piłkę. Nie odnajduj± się w tak chaotycznym futbolu, wol± kontrolować spotkanie. My nie pozwolili¶my im na to, wprowadzili¶my chaos i wygrali¶my walkę. Strzelili¶my kilka ładnych goli, byli¶my skuteczni, czyli mieli¶my co¶, czego zabrakło nam z Czarnogór±.

- Nie wszystko od razu można dostać. Ten mecz pokazał, że warto było czekać. Możemy cieszyć się, że nasz proces zakończył się tak, jak dzisiaj. Taktyka zadziałała niemal w stu procentach. Dla nas to kluczowe spotkanie.

- Nasze fizyczne przygotowanie, piłki diagonalne, zaangażowanie było fantastyczne. To ¶wietny dzień dla naszego futbolu. Czasem małe rzeczy decyduj± o wyniku meczu. Dzi¶ ¶wietnie grał Sisto. Cztery gole to współpraca całego zespołu. Cornelius miał bardzo dobre podania, blokował akcje.

- Zostały trzy dni do meczu z Armeni±, musimy być równie silni fizycznie. Mamy wielu mocnych graczy, a je¶li chodzi o Eriksena, to on również będzie gotów. Nasza taktyka była ryzykowna, mogło się to różnie skończyć. W kuluarach mówiłem, że je¶li strzelimy do przerwy kilka goli, to może się nawet skończyć 5:0. ¦ledzili¶my każdy fragment meczów Polaków, byli¶my ¶wietnie przygotowani.

Mimo porażki Polacy pozostali liderami grupy E. Maj± 16 pkt, o trzy więcej od Czarnogóry i Danii. W poniedziałek Polska zagra z Kazachstanem, Czarnogóra z Rumuni±, a Armenia z Dani±.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (18)
El. M¦ 2018. Trener Danii zdradził sposób na pokonanie Polaków
Zaloguj się
 • nieotake

  Oceniono 6 razy 6

  Plan Gangu Olsena był tyleż finezyjny, co szalony, dlatego maj± dzi¶ prawo do cygara oraz swojego sakramentalnego: Egon - klawo jak cholera!

 • Sławek Klik

  Oceniono 2 razy 2

  Poprostu chciało im się kopac piłke a naszym kopaczom nie

 • kamuimac

  Oceniono 2 razy 2

  widać lewandowski powinien sie skupić na kopaniu piłki a nie reklamowaniu jesiennej kolekcji vistuli .

 • inoculatedlife

  Oceniono 1 raz 1

  Tak to się kończy, gdy się nie gra meczów towarzyskich, by nabić wysokie miejsce w głupim rankingu.

 • frodozbagien

  Oceniono 1 raz 1

  Plan Duńczyków: "Wprowadzili¶my chaos."
  Dla nas to jeszcze bardziej upokarzaj±ce :(

 • 111doradca

  Oceniono 1 raz 1

  Dali się ograć jak dzieci. Ani razu nie wyprowadzono piłki lewym skrzydłem z rajdem Grosika. Ani razu nie było przerzutu diagonalnego na prawe skrzydło do wychodz±cego Błaszczykowskiego. Nie było pomysłu na grę, ani gry. Stare błędy. Brak sposobu na wyprowadzenie piłki z własnego pola. Celowniki wakacyjne. Żenuj±cy poziom podań.
  Szkoda czasu i gadania. Ocena: druga setka , a nie pierwsza pi±tka.

 • rownowaznik

  Oceniono 1 raz 1

  przecież tu żaden plan nie był potrzebny

 • sir.fred

  0

  To jest trener, który my¶li, kombinuje, zmienia. Jednym słowem: inteligentny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX