Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Euro U21. Marcin Dorna może zostać zwolniony. Następca? Czesław Michniewicz

"Czesław Michniewicz, komentując za mną finał ME U21, niczego nie chciał mówić. Zaprzeczał. Ale słyszę, że 7 lipca to on zostanie trenerem U21" - napisał na Twitterze Mateusz Borek, dziennikarz Polsatu Sport.

- Nie wiem, czy dalej będę prowadził tę reprezentację. Na tak ważne deklaracje przyjdzie pora po odpowiedniej analizie. Decyzje zostaną podjęte w federacji, ale na pewno nie zapadną one teraz, na konferencji prasowej  - tłumaczył Marcin Dorna po ostatnim meczu Polaków (przegranym 0:3 z Anglią) na młodzieżowych mistrzostwach Europy.

Na Dornę spadła fala krytyki. Selekcjonera w obronę wziął Zbigniew Boniek, który w trakcie turnieju napisał, że nie ma mowy o jego zwolnieniu. Kibice i dziennikarze jednak nie do końca chcieli w to uwierzyć.

W niedzielę po południu Mateusz Borek, dziennikarz Polsatu Sport, zasugerował na Twitterze, że to ostatnie dni Dorny z młodzieżówką. "Czesław Michniewicz, komentując za mną finał ME U21, niczego nie chciał mówić. Zaprzeczał. Ale słyszę, że 7 lipca to on zostanie trenerem U21" - napisał.

Przypomnijmy, że prowadzona przez Dornę reprezentacja odpadła z mistrzostw Europy już po fazie grupowej. W trzech meczach biało-czerwoni zdobyli zaledwie punkt, zyskując niechlubne miano najsłabszego gospodarza w historii mistrzostw Europy do lat 21.

Euro U21. Krystian Bielik atakuje trenera Marcina Dornę. "Gramy tak, jak trenujemy"

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (6)
Euro U21. Marcin Dorna może zostać zwolniony. Następca? Czesław Michniewicz
Zaloguj się
 • atr8

  Oceniono 3 razy 3

  Zrównali się z seniorami Smudy. Czas; żeby zaczęli gonić obecnych.

 • Jan Lis

  Oceniono 1 raz 1

  Jeszcze pieniądze niech zwróci bo za co on je brał

 • afeu

  0

  ciekawe ile telefonów wykonał żeby sobie tę posadkę załatwić? 711?

 • robertza

  Oceniono 2 razy 0

  To dziwne że Smuda Bis jeszcze pracuje ....dał plamę na całego jako gospodarz byliśmy najgorszą drużyną ze wszystkich . Zero Pomysłu na grę .

 • gmk38

  Oceniono 2 razy 0

  No w końcu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX