Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (40)
Euro U21. Krystian Bielik atakuje trenera Marcina Dornę. "Gramy tak, jak trenujemy"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • karasek432

  Oceniono 10 razy 0

  Hajto powinien kilka płyt z nagraniami komentarzy Cimoszewicza posłuchać bo my chcemy oglądać mecz a nie słuchać jego komentarzy.

 • łukasz Witt

  Oceniono 12 razy 0

  Widzę, że nawet nie ukrywacie, że jesteście portalem clicbaitowym. Otwieram kolejnego newsa dotyczącego U21 i jestem wysoce zażenowany poziomem tekstów. Przypomniałem sobie sytuacje z podstawówki, gdy często odrabiałem pracę domową z polskiego na lekcji i potem przy sprawdzaniu zeszytów dostawałem adnotację - za mało, spójrz na pracę swoich rówieśników. Mam dla was podobną radę, spójrzcie np. na komentarze pojawiające się na forach klubów piłkarskich, nawet na stronę Stanowskiego. Wiem, że chodzi o klikalność, która na pewno się zgadza, ale no nie wszyscy wasi czytelnicy nie posiadają żadnych wymagań jakościowych.

 • glemp1

  Oceniono 1 raz -1

  Nie da się ukryć, że grali jak PiSdowcy...

 • leksie

  Oceniono 1 raz -1

  Bielik dooiero idrosles od cycusia mamusi a gadarz jakbys juz 10 lat gral w Barcelonie pajacu. Najpierw pokaz cos na murawie a pozniej komentuj

 • rumbarak

  Oceniono 7 razy -1

  Myślę, że Bielik w tej drużynie już nie zagra, nie tylko z powodu tego, co tutaj powiedział. U mnie nie grałby między innymi za to, że nie mieści się w żadnej grupie ludzi zmierzającej w jednym celu. To jest typowy indywidualista, a w piłce nożnej dla takich miejsca nie ma.
  Z drugiej strony Dorna go powołał, podobnie jak Kapustkę, który w tej chwili zupełnie do gry się nie nadaje. To, jak grała nasza młodzież wczoraj ze Słowacją nie miało żadnego sensu ani porządku. To już jest wina trenera - zarówno selekcji, jak taktyki i sposobu przygotowania przez DWA LATA.

 • p124

  Oceniono 2 razy -2

  Ten Orzel sie za bardzo wozi.
  Nie od dzis zreszta.

 • wim3

  Oceniono 9 razy -5

  Bjelik najpierw odmawia gry w kadrze a jak już się w niej znalazł daje popis solidarności z drużyną w trudnej sytuacji. Taką postawą zasługuje na przepotężnego "liścia" na drogę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX