Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Euro U21. Krystian Bielik atakuje trenera Marcina Dornę. "Gramy tak, jak trenujemy"

- Najgorsze jest to, że moim zdaniem my gramy tak jak trenujemy. Treningi nie były na najlepszym poziomie - powiedział po meczu Polski ze Słowacją (1-2) Krystian Bielik.

Polacy przegrali pierwsze spotkanie na organizowanych przez siebie mistrzostwach Europy do lat 21. Zaprezentowali się bardzo słabo, co paradoksalnie nie jest niespodzianką dla Bielika.

- Mamy łatwe rozegranie bez przeciwnika i to tempo nie jest na najlepszym poziomie i to samo jest potem w meczu - powiedział młody piłkarz Arsenalu, który spędził cały mecz na ławce rezerwowych. 

- Do następnego meczu musimy podejść bardziej zdecydowanie, z takim jajem, bo w meczu ze Słowacją zabrakło nam jaj. Musimy pokazać, że je mamy i zgarnąć trzy punkty. Wówczas wróci do nas wiara w awans - stwierdził 19-latek.

Kolejne spotkanie Polacy rozegrają w poniedziałek w Lublinie ze Szwecją (20.45), która w pierwszym meczu bezbramkowo zremisowała z Anglią.

Tomasz Hajto przeszedł samego siebie. Te teksty będziemy powtarzać przez lata! [MEMY]

Największa gwiazda kadry kompletnie zawiodła. Kibice gwizdali. Ale znamy przyczynę słabego występu

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (40)
Euro U21. Krystian Bielik atakuje trenera Marcina Dornę. "Gramy tak, jak trenujemy"
Zaloguj się
 • Irx

  Oceniono 12 razy 10

  Ta reprezentacja młodzieżowa gra jak grało się dwadzieścia lat temu.Poziom III ligi z Wysp Owczych

 • 1general

  Oceniono 11 razy 9

  No i następny balon pękł ! Ostatnio najlepiej wychodzi nam prężenie muskuł.Kiedy słyszę przedstawiciela "kopanej" cytat : musimy przyzwyczaić się do tego że my prezentujemy już poziom nie europejski tylko światowy,w zestawieniu FIFA wyprzedzamy Hiszpanię; to ręce opadają.

 • wasyll11

  Oceniono 8 razy 8

  Jak gra ..taki wynik . Słowacy grali ...Polacy klepali bez ładu i składu .
  Panie Dorna !!! DOO RO

 • egalite11

  Oceniono 7 razy 7

  Bielik nie atakuje trenera redaktorze on powiedział PRAWDĘ.

 • kierowca55

  Oceniono 5 razy 5

  Widziałem kilka "treningów" w Arłamowie w tym i poprzednim roku. Nie spodziewałem się po nich sukcesów. Tak nie wygląda ciężka praca ze zrozumieniem o co wniej chodzi.

 • hornbeam

  Oceniono 7 razy 5

  Czy przypadkiem na U21 nie trzeba patrzeć przez pryzmat drużyny narodowej i odwrotnie? Po tym, co widziałem wczoraj i abstrahując od tego, co wydarzy się w Rosji, w przyszłym roku, stwierdzam, że idą dla polskiej piłki lata posuchy. Za to, czy oglądając piłkę w polskim wydaniu będziemy cieszyć się, czy wku...ać, odpowiedzialni są szkoleniowcy. Tak sami selekcjonerzy, jak i podopieczni, wyżelowani, wysolarowani, wydepilowani, wytatuowani, wymuskani... . Gdzie jest piłka nożna w tym wszystkim?

 • miromaz

  Oceniono 4 razy 4

  Całkowita racja! Wolniejsi w każdym sektorze boiska.

 • remul

  Oceniono 4 razy 4

  Może jednak nie z jajem (bo to raczej na wesoło), ale z jajami :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX