Kolejny gol Karola Świderskiego! Wielka forma polskiego napastnika [WIDEO]

Karol Świderski strzelił gola w meczu 1/8 finału Pucharu Grecji, a jego PAOK rozbił OFI Kreta 4:1. Polak wszedł na murawę w 78. minucie, a już dwie minuty później cieszył się z jedenastego trafienia w tym sezonie.

Były piłkarz Jagiellonii Białystok imponuje w tym sezonie skutecznością. W 21 meczach strzelił 11 goli i miał jedną asystę. Na gola w meczu 1/8 finału Pucharu Grecji z OFI Kreta czekał dwie minuty. Na murawę wszedł w 78. minucie, a w 80. wykończył zespołową akcję PAOK-u. Trafienie Świderskiego możecie obejrzeć tutaj:

PAOK rozbił OFI Kreta 4:1 i bez najmniejszych problemów awansował do ćwierćfinału Pucharu Grecji.Gole dla drużyny Świderskiego strzelali jeszcze: Lazaros Labrou Dimitris Pelkas (dwie). Honorową bramkę dla OFI Kreta zdobył Nikos Korovessis.

Karol Świderski trafił do klubu z Salonik w styczniu 2019 roku. Grecki klub zapłacił za niego około dwa miliony euro. 22-latek grał w reprezentacji Polski do lat 21, na powołanie od Jerzego Brzęczka wciąż czeka.