Czerwona kartka Macieja Rybusa! Drużyna Polaków rozgromiona

Lokomotiw Moskwa został rozgromiony w meczu z Arsienałem Tuła 0:4. Drużynie nie pomógł Maciej Rybus, który w 73. minucie zobaczył czerwoną kartkę. Cały mecz zagrał za to Grzegorz Krychowiak

Maciej Rybus nie będzie miło wspominać tego meczu. Reprezentant Polski zaledwie 8 minut po pierwszej żółtej kartce obejrzał drugą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Nie można jednak powiedzieć, że Lokomotiw przegrał przez Polaka, bo w momencie wyrzucenia Rybusa z boiska było już 0:2 dla Tuły. Potem gospodarze dołożyli jednak dwa kolejne trafienia i skończyło się na wyniku 0:4

Po tej porażce Lokomotiw zajmuje drugie miejsce w tabeli i ma 34 punkty. W następnej kolejce zagra jednak z liderującym Zenitem.

Cały mecz w barwach Lokomitiwu zagrał za to Grzegorz Krychowiak, ale nie był to najlepszy mecz Polaka.

Arsienał Tuła - Lokomotiw Moskwa 4:0 (2:0)

Bramki: Gorbatenko 48, Łucenko 63, 78, Causić 83.

Czerwona kartka: Rybus 73 (Lokomotiw) - za drugą żółtą.