Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Czarny scenariusz dla Wisły Kraków! "Sytuacja jest jeszcze gorsza niż rok temu. Przeogromny regres" [SEKCJA PIŁKARSKA #30]

Jacek Bednarz i Adam Godlewski byli gośćmi Pawła Wilkowicza i Michała Gąsiorowskiego w programie Sekcja Piłkarska. Kto jest pewniakiem w kadrze do wyjazdu na Euro? Komu powinien się jeszcze przyjrzeć Jerzy Brzęczek? Jak uratować Wisłę Kraków? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedzi w poniższym materiale wideo!

Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu. Poprzednie odcinki programu są dostępne pod tym linkiem.

Więcej o:
Komentarze (10)
Czarny scenariusz dla Wisły Kraków! "Sytuacja jest jeszcze gorsza niż rok temu. Przeogromny regres" [SEKCJA PIŁKARSKA #30]
Zaloguj się
 • rekin65

  Oceniono 9 razy 9

  jestem i bylem i zostane kibiccm nie kibolem mam prawie 60 lat kibolom urwal bym te puste wlby za zrujnowannie WISLY...

 • qrvva

  Oceniono 5 razy 3

  zycze z calego serca temu siedlisku bandytow i patologii spadku i bankructwa

 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 4 razy 2

  Trzeba było jednak oddać klub królowi Kambodży.

  Panie Królewski - czarodzieju i geniuszu- jak tam obiecani rok temu inwestorzy? Prowadził pan przecież rozmowy na całym świecie.

  Co za nieszczęsny mitoman.

 • barrt21

  Oceniono 4 razy 2

  przyjdzie mesjasz sajmon z prorokiem dziadem i zbawi

 • bigosmiszcz

  Oceniono 8 razy 2

  Wisła się skończyła.

 • jml13060

  Oceniono 1 raz 1

  Brakowało mi w dyskusji ekspertów w studiu odpowiedzi na podstawowe pytanie:
  KTO JEST WŁAŚCICIELEM Wisły SA?
  Uczono mnie, że właścicielem spółki akcyjnej jest osoba (prawna, fizyczna), która posiada wszystkie akcje, lub zespół osób, które dzielą między siebie akcje. Pisano, że akcje Wisły SA zostały wydane z depozytu jakiemuś Kambodżaninowi za zapłatą 1PLN. Ów Kambodżanin mógł te akcje sprzedać, a kolejni nabywcy mogli np. wziąć pod ich zastaw pożyczki w bankach. Te akcje zdaniem niektórych zostały wyłudzone ale nie słyszałem żeby zostały przez sąd gospodarczy unieważnione. Powtarzam pytanie: kto jest właścicielem Wisły SA? Kiedy to wyjaśnimy wtedy będziemy mogli rozmawiać o TS Wisła, relacjach z miastem, o stadionie, kibicach, wynikach sportowych. Ale to dopiero po wyjaśnieniu podstawowego zagadnienia własności spółki.

 • euphoria19

  Oceniono 1 raz 1

  Będę niezmiernie kontenta, gdy ten klubik zakończy swój żywod. W agonii i z przytupem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX