Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Skandal w trakcie meczu! Piłkarz nie wytrzymał. Są kary dla klubu i zawodnika

Są kary za skandaliczne zachowanie pseudokibiców Dynama Kijów w meczu z Szachtarem Donieck. Dynamo zagra jedno spotkanie w roli gospodarza przy pustych trybunach, a ponadto musi zapłacić 16 tysięcy euro. Ukarany został również Taison, który pokazał wtedy pseudokibicom środkowy palec.

Do rasistowskiego skandalu doszło podczas meczu Szachtara Donieck z Dynamem Kijów (1:0) w połowie listopada. Zawodnik gospodarzy - Taison - pokazał środkowy palec pseudokibicom z Kijowa za udawanie odgłosów małp. Tuż po tym piłkarz wyleciał z boiska, a teraz został zawieszony na jeden mecz. Ukarane zostało również Dynamo Kijów, które zagra jedno spotkanie w roli gospodarza przy pustych trybunach, a ponadto musi zapłacić za zachowanie pseudokibiców 16 tysięcy euro.

Do skandalicznego zachowanie pseudokibiców Dynama doszło w 74. minucie meczu. Taison ścigał się z przeciwnikiem, jednak nie dał rady wygrać pojedynku biegowego, przy okazji faulując rywala. W momencie, gdy sędzia odgwizdał przewinienie, a Brazylijczyk nie zgadzał się z jego decyzją, z sektora kibiców Dynama zaczęły dobiegać odgłosy udawania małp. Wtedy właśnie Taison kopnął w ich stronę piłkę i pokazał im środkowy palec.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o:
Komentarze (5)
Skandal w trakcie meczu! Piłkarz nie wytrzymał. Są kary dla klubu i zawodnika
Zaloguj się
 • tomek.tw30

  Oceniono 4 razy 0

  Ale mięciochy tak się poryczeć.... hahahahah

 • eliks

  Oceniono 2 razy 0

  Ułatwię wam zadanie - nie piszcie artykułów. Po prostu wklejajcie cudze tweety z nagłowkami. Będzie więcej miejsca na reklamy

 • diesel_poznan

  Oceniono 3 razy -1

  Dlaczego zawodnik ma cierpieć za to bezmózgie bydło z trybun? Bo dla nich jeden mecz bez możliwości wejścia na stadion to żart.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX