Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zbigniew Boniek chciałby trafić na Euro 2020 do grupy G! [SEKCJA PIŁKARSKA #29]

Zbigniew Boniek i Tomasz Ćwiąkała byli gośćmi Sekcji Piłkarskiej! Rozmawialiśmy m.in. o fatalnej murawie na Stadionie Narodowym i o tym, czy da się z nią coś zrobić, o koszykach na Euro 2020 i o tym, dlaczego Zbigniew Boniek chciałby trafić do grupy G. Nie zabrakło również takich tematów jak szanse Roberta Lewandowskiego na Złotą Piłkę czy to, jaka rola jest najlepsza dla Piotra Zielińskiego. Oglądaj program w poniższym materiale wideo!

Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu. Poprzednie odcinki programu są dostępne pod tym linkiem.

Więcej o:
Komentarze (34)
Zbigniew Boniek chciałby trafić na Euro 2020 do grupy G! [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
Zaloguj się
 • ton_y

  Oceniono 9 razy 5

  Czeka nas kolejny turniej niespełnionych szans. Tym razem zafunduje to nam duet:
  - Brzęczek, który mógłby prowadzić jakiś zespół w Polskiej lidze (przypomnijmy że Polska liga jest na miejscu 31 a Europie)
  - Boniek, który tak się upiera przy Brzęczku, że chyba kryje się za tym chęć, aby Lewandowski nie osiągną czegoś z reprezentacją

 • d34mariusz

  Oceniono 13 razy 3

  Żadnych pieniędzy na stadiony, boiska ekstraklapy itp z państwowej kasy. Mamy niezależny związek PZPN, bogatych działaczy i jeszcze bogatszych piłkarzy. Niech się utrzymują sami. Brzeczek zarabia ponad 100 tyś miesięcznie. Utrzymanie boisk i stadionów leży w ich gestii. Zwykli ludzie tam nie chodzą grać bo ich tam nie wpuszczą.

 • Oceniono 10 razy 2

  Niestety nie wróżę sukcesu tej "armadzie" pana Brzęczka, na ME. Myślę także, że pan Boniek nie powinien być prezesem PZPN. Piłkarze polscy to pół analfabeci piłkarscy, z wyjątkiem Roberta Lewandowskiego, który reprezentuje klasę światową. Reszta to dramat - katastrofa. Mogliśmy mieć trenera z zagranicy - dobrego trenera, i pana Wojciechowskiego, jako prezesa PZPN. Niestety głupota polskiej społeczności jest jaka jest i jest jak jest. Czyli do d...y.

 • edisolo

  Oceniono 1 raz 1

  Panie Boniek, jaka to różnica z której grupy wyjedziemy do domu po trzech meczach?.

 • byann

  Oceniono 1 raz 1

  Trafimy do G. jak na MŚ.

 • sdud

  0

  to nie ja, to oni...

 • europejskiezrodlo

  Oceniono 2 razy 0

  mocnastawka.blogspot.com/ - 8 kuponów z kursami ponad 1000 trafionych i zdjęcia tych kuponów są na blogu! już mają kolejny taki kupon! polecam bo sam grałem z nimi i wygralem juz 3 razy.
  Mozna szybko i duzo zarobić

 • stary-ciula

  Oceniono 2 razy 0

  A co to jes Bóniek?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX