Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Mateusz Borek zmieni stację? "Nie zamykam się na żaden kierunek"

Marek Szkolnikowski przyznał na antenie Weszło FM, że Mateusz Borek jest jednym z najlepszych komentatorów, niepracujących aktualnie w TVP. Na odpowiedź komentatora Polsatu Sport nie trzeba było długo czekać.

Marek Szkolnikowski, będący gościem Weszło FM, przyznał, że jego zdaniem jednym z najlepszych komentatorów piłkarskich jest Mateusz Borek. - Najlepsi komentatorzy piłkarscy spoza TVP to Mateusz Borek i Tomasz Ćwiąkała, bacznie przyglądam się jego talentowi. Widziałbym dla nich miejsce w TVP - powiedział dyrektor TVP Sport.

Do jego słów odniósł się Mateusz Borek. - Było mi bardzo miło, bo żyjemy w czasach wielkiej konkurencji mediów, telewizji, naprawdę rzadko zdarzają się miłe i sympatyczne słowa od szefa konkurencji - przyznał w rozmowie z portalem weszlo.com.

Mateusz Borek: Nie mogę nigdy zamykać się na żaden kierunek

- To nie jest na pewno gorący temat na dzisiaj, bo nie rozmawiamy z panem Markiem na temat mojej pracy w Telewizji Polskiej, ale ja nie mogę się nigdy zamykać na żaden kierunek. Nie mogę wykluczyć, że do końca mojej pracy zawodowej będę za mikrofonem Polsatu, ale nie mogę też wykluczyć, że w pewnym momencie spróbuję w innej telewizji, z innymi ludźmi - dodał Borek.

Borek odniósł się także do swojej przyszłości. - Pamiętajmy też, że to nie jest wyłącznie mój wybór – być może komuś się znudzę, być może dla kogoś będę niewygodny, być może ktoś mnie zwolni, a wtedy jak każdy człowiek ruszę w poszukiwaniu pracy. Roześlę CV do wielu miejsc - zakończył Mateusz Borek.

Więcej o:
Komentarze (32)
Mateusz Borek zmieni stację? "Nie zamykam się na żaden kierunek"
Zaloguj się
 • sander7777

  Oceniono 13 razy 13

  Dlaczego telewizje nie dają możliwości wyłączenia komentatorów. Oglądanie meczu tylko z odgłosami stadionu jest fantastyczne. Poco nam " mondrale "?

 • marcel2761

  Oceniono 10 razy 8

  tvp to nie jest żadna zdrowa konkurencja.. to jest zwykła tuba propagandowa rządu finansowana z pieniędzy wszystkich podatników

 • bodzislawiaks

  Oceniono 7 razy 7

  Codziennie coś o Borku. Halo, tu pisze się o sportowcach oraz ich osiągnięciach, natomiast nie o komentatorach którzy są na pasku sportowców w tej branży.

 • wozdo

  Oceniono 6 razy 4

  Szkolnikowski to taki koleś który woli transmitować krwawe gierki komputerowe na antenie tvpsport a nie polskie rozgrywki ligowe. Nie wspominając już o retransmisjach meczów tenisowych bezsensownych dla polskich kibiców. I jeszcze się teraz ślini to obcych komentatorów mając chrapkę na ich angaż. Ohydne

 • byann

  Oceniono 3 razy 3

  Może w końcu się skończy kasa z pożyczek na PR tego bezmózgowca?

 • lionold

  Oceniono 2 razy 2

  Jaki kierunek by nie obrał ja tego idioty słuchać nie będę!

 • pawtom53

  Oceniono 2 razy 2

  Najlepiej będzie jak zamilknie na zawsze !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX