Niesłychana bramka! Pewny kandydat do nagrody Puskasa [WIDEO]

Conor McDermott, grający aktualnie w irlandzkim Cliftonville, zdobył w ostatnim meczu swojej drużyny bramkę. Zapewne przeszłaby bez echa, gdyby nie fakt, że strzelił ją... z własnej połowy.

McDermott stał się tym samym jednym z faworytów do zdobycia nagrody Puskasa, przyznawanej za najładniejszego gola zdobytego między lipcem obecnego roku a lipcem przyszłego roku. Wszystkich kandydatów powinniśmy poznać w sierpniu 2020 roku.

Zobacz pięknego gola Conora McDermotta:

McDermott przejął piłkę na własnej połowie, efektownie minął jednego rywala, po czym uderzył na bramkę przeciwnika. Ku zaskoczeniu wszystkich kibiców obecnych na stadionie, przelobował bramkarza, a piłka wpadła do siatki, dzięki czemu podwyższył prowadzenie swojego zespołu na 2:0.

Cliftonville, w którym gra McDermott, ostatecznie wygrała z Warrenpoint aż 4:0. W tabeli irlandzkiej IFA Premiership, najwyższej klasy rozgrywkowej w Irlandii Północnej, zajmuje aktualnie 2. miejsce, tracąc tylko punkt do lidera, którym jest Coleraine.