Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wstydliwa wpadka podczas prezentacji koszulek kadry Niemiec. Producent przeprasza

Podczas prezentacji nowych koszulek reprezentacji Niemiec doszło do wpadki. Niektóre nazwiska gwiazd kadry zostały przekręcone. Trochę zawstydzające - czytamy w "Bildzie".

Hector, który stał się Hecktorem. Waldschmidt, który stał się Waltschmidtem. To przekręcone nazwiska piłkarzy reprezentacji Niemiec, które znalazły się na nowych koszulkach. Trochę to wszystko zawstydzające - czytamy w "Bildzie", który opisuje całą sprawę.

Adidas przeprasza za wpadkę

- Przepraszamy za ten incydent. Podejmiemy wszelkie niezbędne kroki, by uniknąć takich błędów w przyszłości. Wszystkie literówki zostały już poprawione. Jeszcze raz przepraszamy zainteresowanych klientów i fanów naszej drużyny narodowej - tłumaczył się Oliver Brueggen, rzecznik adidasa, a więc dostawcy sprzętu dla niemieckiej reprezentacji.

Robert Lewandowski wciąż zachwyca całe Niemcy!

Niemcy już znają dwóch rywali na Euro 2020?

Na dwa mecze przed końcem Niemcy zajmują drugie miejsce w grupie C z dorobkiem 15 punktów. Ich awans na przyszłoroczne mistrzostwa Europy wydaje się być niemalże pewny. Wszystko wskazuje na to, że już nawet wiedzą z kim zagrają. - Joachim Loew być może nie będzie musiał jechać do Bukaresztu na losowanie grup. Niewykluczone, że reprezentacja Niemiec pozna dwóch rywali przed losowaniem, jakie odbędzie się 30 listopada, a będą to Węgry i Ukraina - pisze niemiecki portal RAN (więcej tutaj).

Więcej o:
Komentarze (49)
Wstydliwa wpadka podczas prezentacji koszulek kadry Niemiec. Producent przeprasza
Zaloguj się
 • jethro21

  Oceniono 15 razy 11

  W fabryce Adidasa np. w Malezji nie wszyscy a raczej mało kto zna jezyk niemiecki o zawodnikach kadry Niemiec nie wspominając

 • 3starkillah

  Oceniono 8 razy 6

  Kiedyś płaciło się za jakość i brak takich pomyłek. Dziś płaci się za pi****ony znak towarowy. Dodatkowo ludzie mniej kompetentni intelektualnie zajmują się zbyt dużymi projektami.

 • krakoos78

  Oceniono 6 razy 4

  Niech się cieszą, że nie gra u nich Grzegorz Brzęczyszczykiewicz.

 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 4 razy 2

  Gdyby to dotyczyło Polski, to powołanoby sztab kryzysowy, niezłomny premier Morawiecki już wysłałby depesze protestacyjną, a może i leopardy?

 • alberto_srapovoli

  Oceniono 18 razy 2

  Dobrze, ze godla nie pomylili. Z tym z przelomu lat 30-tych i 40-tych...

 • drendriu

  Oceniono 1 raz 1

  Świat schodzi na psy. Już nawet prawdziwych Niemców brak...

 • koenzymq10

  Oceniono 3 razy 1

  Eeee, gdyby tak swastyke albo SS nadrukowali, to by bylo ciekawie. Thomas Müller troche taki fenotyp SS-mana ma, co nie? Fajny chopak by ladnie wygladal w galowym mundurze SS.

 • prawdaprawdaprawda

  Oceniono 1 raz 1

  Poszukajcie dobrze, może jest jakaś szansa, że to polskie koszulki, tzn, wyprodukowane w Polsce?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX