Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piękny gest Cristiano Ronaldo. Wsparł kolegę po dramatycznej kontuzji

Crisitiano Ronaldo na swoich social mediach opublikował słowa wsparcia dla kontuzjowanego kolegi z reprezentacji - Andre Gomesa. Portugalczyk w niedzielę doznał poważnego złamania nogi.

Była 79. minuta meczu między Evertonem a Tottenhamem, gdy Son ostro faulował Andre Gomesa. Portugalczyk wpadł dodatkowo na kolejnego piłkarza Tottenhamu, co skończyło się bardzo poważnym złamaniem nogi w okolicach kostki. Wsparcia piłkarzowi sam Cristiano Ronaldo, który gra z Gomesem w jednej reprezentacji.- Szybkiej poprawy. Andre, wrócisz jeszcze silniejszy. Uściski - napisał Ronaldo.

Son wyrzucony, to był błąd sędziego?

Piłkarz przeszedł skomplikowaną operację poważnego złamania, a klub opublikował komunikat o stanie zdrowia. Piłkarz ma szansę wrócić do pełnej sprawności. Sędzia pokazał najpierw Koreańczykowi żółtą kartkę, jednak po chwili zmienił decyzję i wyrzucił go z boiska, przez co Tottenham musiał kończyć mecz w "10". Wydaje się jednak, że sędzia popełnił w tej sytuacji błąd, o czym rozmawiano w Sekcji Piłkarskiej: 

Więcej o:
Komentarze (9)
Piękny gest Cristiano Ronaldo. Wsparł kolegę po dramatycznej kontuzji
Zaloguj się
 • ekspertsportpl

  Oceniono 1 raz 1

  ''Wsparcia piłkarzowi sam Cristiano Ronaldo''

 • big_al

  0

  Czyli jutro już wraca do gry.

 • peterjk

  0

  To naprawdę wspaniały gest, że poświęcił minutę na ten wpis. Niewiarygodne. Mógł do niego po prostu zadzwonić, ale nie zaymuważyli by tego jego zaślepieni fani na Insta.

 • skokens

  0

  Umieścił wpis? Czy noga to odczuła?

 • johnny9292

  0

  Boże ale wspaniały gest. Co to w ogóle za artykuł?

 • rikol

  Oceniono 1 raz -1

  Niech kolega się cieszy, że go nie zgwałcił, jak to ma w zwyczaju.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX