Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wraca temat rzekomego gwałtu Cristiano Ronaldo! Dziennikarze ujawnili maile. "Kod DNA zgodny"

Dziennikarze "The Sun" dotarli do maili, które mogą stanowić nowy materiał dowodowy w sprawie rzekomego gwałtu Cristiano Ronaldo na Kathryn Mayordze. W jednym z nich detektyw z Las Vegas miał napisać, że "kod DNA Portugalczyka jest zgodny z materiałem dowodowym znalezionym na ciele oskarżycielki".

Sprawa rzekomego gwałtu Cristiano Ronaldo wyszła na jaw w 2017 roku. Ujawnił ją niemiecki "Der Spiegel", który opublikował dokumenty wykradzione przez hakerów z "Football Leaks". Do zdarzenia miało dojść w 2009 roku, gdy Ronaldo był na wakacjach w Las Vegas. Wtedy, według Kathryn Mayorgi, miał ją zgwałcić w hotelu Palms Place. Ostatecznie Cristiano Ronaldo nie został oskarżony o gwałt na Mayordze, bo policyjne śledztwo nie dostarczyło dowodów na popełnienie przestępstwa przez portugalskiego gwiazdora. Teraz temat rzekomego gwałtu powraca, a "The Sun" dotarło do maili, które mogą stanowić nowy materiał dowodowy.

Tak strzela Cristiano Ronaldo w Serie A [WIDEO]

W jednym z nich detektyw z Las Vegas miał napisać, że kod DNA Portugalczyka pasuje do materiału dowodowego znalezionego na ciele oskarżycielki. A to nie koniec. Ronaldo miał informować swoich prawników, że w trakcie spotkania Mayorga miała mówić "nie" i "przestań".

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o:
Komentarze (24)
Wraca temat rzekomego gwałtu Cristiano Ronaldo! Dziennikarze ujawnili maile. "Kod DNA zgodny"
Zaloguj się
 • magickiller

  Oceniono 14 razy 10

  Z tego co wiem nie da rady strzelać nie swoim kodem DNA, a że pompowane było to nikt nie zaprzeczał, łącznie z Cristiano.

 • poison884

  Oceniono 4 razy 4

  A ona myślała że w nocy do pokoju hotelowego idzie się napić kawy i zjeść ciastko :) ?

 • kms2x

  Oceniono 7 razy 3

  Ten news potwierdza tylko, od dawna znany i potwierdzany przez obie strony fakt, że ją przeleciał, a nie że zgwałcił. A o gwałcie zrobiło się głośno jak już się okazało, że Krystyna jej solidnie nie zasponsoruje.
  Czyli jak w starym dowcipie o blondynce i fałszywych dwustu złotych ... "... i do tego zostałam zgwałcona"

 • gadolinn

  Oceniono 2 razy 2

  co to za dowod skoro od samego poczatku bylo wiadomo, ze fak byl, cr5 nie zaprzeczal, a jedyna kwestia bylo to, czy ziuta sie zgodzila, czy nie

 • gruby2017

  Oceniono 4 razy 2

  Ile można tłuc ten temat ...niech się prostytutka cieszy ze nie założył jej sprawy o wyłudzenie i nie zarządał odszkodowania ,perfidne babsko

 • 1234pablo

  Oceniono 4 razy 2

  Jaka tu jest nowa informacja dziennikarzyny?

 • taiczo

  Oceniono 12 razy 2

  Jak ma nie być zgodny skoro był stosunek i obie strony to potwierdziły. On twierdziła, że był gwałt, on że nie. Sprawa jest zamknięta i tyle.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX