Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Horror na trybunach! Sędzia zakończył spotkanie w 83. minucie. Mecz anulowano

Do regularnej bitwy pseudokibiców doszło w ostatnich minutach meczu meksykańskiej ekstraklasy między Atletico San Luis i Queretaro FC. Interweniowała policja, a przerażeni kibice wbiegli na płytę boiska. Sędzia musiał przerwać spotkanie, które nie zostało już później dokończone.

W niedzielę, w meczu 14. kolejki meksykańskiej ekstraklasy, Atletico San Luis mierzyło się z Queretaro FC. W 83. minucie (przy wyniku 2:0 dla gości) na płycie boiska pojawiły się setki przerażonych kibiców, w tym rodzice z dziećmi. Na trybunach doszło bowiem do regularnej bitwy pseudokibiców. W ruch poszły kije, kamienie, kosze na śmieci oraz krzesełka. Do akcji wkroczyła policja, a sędzia był zmuszony przerwać spotkanie.

Zamieszki podczas meczu meksykańskiej ekstraklasy. Mecz Atletico San z Queretaro FC został anulowany

Służbom udało się opanować sytuację, jednak mecz nie został wznowiony. Władze meksykańskiej Ligi MX wydały już oficjalny komunikat: "Dla bezpieczeństwa kibiców i zawodników mecz pomiędzy Atletico i Queretaro został przerwany. Gra nie została wznowiona, ponieważ na stadionie nie udało się przywrócić odpowiednich gwarancji bezpieczeństwa" - czytamy w komunikacie. 

Mecz Atletico - Queretaro został - jeszcze przed pierwszym gwizdkiem - zakwalifikowany jako spotkanie podwyższonego ryzyka. Wciąż nie wiadomo z jak wiele osób zostało rannych podczas zamieszek na  Estadio Alfonso Lastras.

Więcej o:
Komentarze (50)
Horror na trybunach! Sędzia zakończył spotkanie w 83. minucie. Mecz anulowano
Zaloguj się
 • remo29

  Oceniono 25 razy 21

  Stadionowa patola na całym świecie jest taka sama - skopać w dziesięciu jednego to marzenie tchórzliwych chu.jków, którzy w pojedynkę boją się wyjść z domu i ryja w sklepie otworzyć.

 • xynat

  Oceniono 12 razy 10

  Bywałem na meczach siatkówki, koszykówki, spotkaniach lekkoatletycznych czy na zawodach żużlowych i nigdy czegoś podobnego nie widziałem.

 • zueoko

  Oceniono 10 razy 8

  Łezka mi się w oku zakręciła gdyż przypomniałem sobie złote, kibolskie lata 90- te w Polsce ;)

 • stachu44

  Oceniono 9 razy 7

  Teoria, że neandertalczycy wyginęli jest fałszywa, można ich spotkać w "sektorach" każdego stadionu.

 • pedro.666

  Oceniono 9 razy 7

  normalnie Meksyk jakiś!

 • chumski

  Oceniono 4 razy 4

  Widać debile są nie tylko w Polsce.

 • gunston

  Oceniono 6 razy 4

  Niedawno podobne obrazki oglądaliśmy w Gliwicach na meczu z Górnikiem.
  To tylko dowód na to, że głupota ludzka jest uniwersalna. Jej globalnego rozprzestrzeniania nie zatrzymają ani wizy ani paszporty - podróżuje beż żadnej kontroli.
  W USA jednak takich obrazków na stadionach nie uświadczysz. Amerykanie już z tego wyrośli czy jeszcze do niego nie dojrzeli?

 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 6 razy 4

  Przestać sponsorować przez państwa ten patologiczny sport, a organizatorów obciążać za zapewnianie ochrony przez służby państwa i egzekwować od organizatorów pełne pokrycie szkód wyrządzonych w związku z organizacją takiego "wydarzenia".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX