Piękny gol Polaka! Kompletnie zaskoczył bramkarza. Najlepszy strzelec ligi [WIDEO]

Karol Świderski strzelił kolejnego gola w tym sezonie greckiej Superligi! Tym razem po trafieniu Polaka jego PAOK Saloniki wyszło na prowadzenie 3:0 w 11. minucie spotkania z Lamią.

Karol Świderski wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie 3:0 już w 11. minucie spotkania - Polak dostał kapitalne podanie z lewej strony boiska i popisał się znakomitym strzałem piętą, którym kompletnie zaskoczył bramkarza drużyny przeciwnej.

Świetna seria Świderskiego

Tym samym Świderski kontynuuje swoją znakomitą formę. To już jego siódme trafienie w dziewiątym spotkaniu w tym sezonie i szósty gol w greckiej Superlidze - dzięki temu umocnił się na pierwszym miejscu w klasyfikacji strzelców z trzema golami przewagi nad kolejnymi zawodnikami. Świderski łącznie po transferze z Jagiellonii Białystok do PAOK-u w styczniu 2018 roku zdobył 13 bramek i zaliczył dwie asysty w 23 meczach - do tej pory najczęściej wchodził na boisko z ławki rezerwowych.