Kosmiczny gol! Polski piłkarz główkował zza połowy [WIDEO]

Co za bramka! We wtorkowym meczu angielskiej NPL Premier Division pomiędzy FC United a Basfordem (1:3) niesamowitą bramką popisał się Stefan Galiński. Zawodnik, który w przeszłości był powoływany do kadry Polski U-18, strzelił gola głową zza połowy!

FC United i Basford United to kluby występujące w NPL Premier Division, czyli na ósmym poziomie rozgrywkowym w Anglii. Już w 8. minucie United wyszło na prowadzenie za sprawą Owolabiego. W pierwszej połowie zdołał wyrównać Richards. Ale ozdobą spotkania była bramka 25-letniego Stefana Galińskiego, który w przeszłości był powoływany do polskiej kadry U-21 (ale nigdy w niej nie zadebiutował). Zresztą, zobaczcie sami:

Na 3:1 podwyższył Grantham w doliczonym czasie gry.

Przed laty podobnego gola do bramki Polaka, ale ze znacznie mniejszej odległości, strzelił argentyński napastnik - Martin Palermo.