Kosmiczny wynik Widzewa w II lidze. 10 goli w jednym meczu!

Dużo emocje przeżyli kibice Widzewa Łódź podczas sobotniego meczu swojej drużyny w II lidze. Łodzianie rozgromili na własnym stadionie Pogoń Siedlce 7:3.

W meczu 13. kolejki II ligi polskiej doszło do niespotykanego wyniku. Widzew Łódź rozgromił na swoim stadionie Pogoń Siedlce 7:3, a bramek mógł strzelić jeszcze dużo więcej.

Bramką z poniższego wideo Robert Lewandowski przeszedł do historii:

Kanonadę już w 7. minucie meczu rozpoczął Marcin Robak, który pewnie wykorzystał rzut karny. Niedawny król strzelców ekstraklasy podwyższył wynik spotkania w 23. minucie. Po I połowie Widzew zatrzymał się na czterech bramkach. Dwie kolejne dołożyli Konrad Gutowski i Sebastian Zieleniecki.

W II połowie Widzew się nie zatrzymywał. Na trafienie z karnego z 64. minuty Adama Mójty odpowiedzieli dwoma gola w odstępie dwóch minut (65. i 66. minuta) autorstwa Bartosza Brodzińskiego (samobójcze trafienie) i Christophera Mandiangu. Kolejne dwa gole w meczu strzelów piłkarz Pogoni Kamil Walków, a wynik na 7:3 ustalił Konrad Gutowski.

Widzew Łódź kroczy po awans do I ligi

Widzew Łódź po 13. kolejkach jest wiceliderem II ligi z 27 punktami na koncie. Tyle samo punktów ma liderująca Resovia Rzeszów. Pogoń Siedlce ma 15 punktów i jest na 12. miejscu.