Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Brutalny atak w stylu karate! "Najgorszy faul XXI wieku" [WIDEO]

W futsalowym meczu Corinthians z Intelli de San Carlos doszło do brutalnego faulu. Po kopnięciu w głowę przytomność stracił Fernandinho, który został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło w trakcie spotkania futsalu między Corinthians z Intelli de San Carlos. W trakcie walki o piłkę, Daniel Batalha brutalnie kopnął Fernandinho w głowę. Całe zdarzenie wyglądało na tyle dramatycznie, że kibice na trybunach zaczęli łapać się za głowę, a zawodnicy pilnie wzywali pomoc medyczną do leżącego zawodnika. Zdaniem brazylijskich mediów, był to "najgorszy faul XXI w.".

Fernandinho po kopnięciu padł nieprzytomny na parkiet. Odzyskał przytomność dopiero po kilku chwilach, gdy znalazł się przy nim fizjoterapeuta. Brazylijczyk opuścił plac gry na noszach, po czym został przetransportowany do szpitala. Batalha, który został nazwany przez jednego z partnerów Fernandinho "przestępcą, który powinien zostać aresztowany", zobaczył za swój brutalny atak w stylu karate czerwoną kartkę.

Kołtoń: Robert Lewandowski dostał białej gorączki. Miał prawo być wkurzony [SEKCJA PIŁKARSKA]

Więcej o:
Komentarze (13)
Brutalny atak w stylu karate! "Najgorszy faul XXI wieku" [WIDEO]
Zaloguj się
 • kor102

  Oceniono 9 razy 5

  Za świadome i brutalne faule, oprócz "normalnej" kary, zawodnik faulujący powinien mieć bezwzględny zakaz gry do czasu powrotu na boisko zawodnika faulowanego.

 • goetterdaemmerung_2015

  Oceniono 3 razy 3

  Taki z tego najgorszy faul XXI wieku, jak z meczu Polska-Izarel mecz stulecia.

 • guavajuice

  Oceniono 3 razy 1

  mocne, ale zeby najgorszy XXI, chyba tak napisane żeby kliknac

 • kloceklego

  0

  Zgłaszam do prokuratury

 • bs75

  Oceniono 1 raz -1

  sport to zdrowie...

 • aerofan

  Oceniono 4 razy -2

  Dobrze, że miał odkręcone korki.

 • karol.finch

  Oceniono 14 razy -6

  Przecież najpierw kopnął piłkę... Kopiąc, wyprostował nogę, a tę "nadział" się poszkodowany. Ja tu nie widzę złośliwości, karate itp.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX