Skandal w polskiej B-klasie. Bramkarz zaatakowany przez kibica

W czasie meczu B-klasy miedzy Zorzą Brzeźnice a Raptusem Dzikowice doszło do skandalicznych wydarzeń. W 28. minucie sędzie przerwał mecz po tym jak kibic gospodarzy wtargnął na murawę i uderzył w twarz bramkarza gości.

- W 28. minucie mecz został przerwany przez sędziego, gdyż kibic gospodarzy uderzył w twarz naszego bramkarza. Dziękujemy kibicom, którzy przyjechali na ten mecz, pomimo odległości" - czytamy na Facebooku klubu z Brzeźnic.

Strona internetowa Zorzy relacjonuje, że wydarzenia z Dzikowic nie miały nic wspólnego z piłka nożna. Okazuje się, że reakcja sędziego była bezwzględna i od razu zakończył to spotkanie. Do momentu przerwania spotkania był remis 1:1, ale wiele wskazuje na to, że piłkarze z Brzeźnic wygrają ten mecz 3:0 po zweryfikowaniu go jako walkower.

Spotkanie odbyło się w ramach lubuskiej B klasy w grupie Zagań. To ósmy poziom rozgrywkowy w naszym kraju.