Carlitos strzelił pierwszego gola w nowym klubie! Znakomite uderzenie [WIDEO]

Carlitos strzelił pierwszego gola w nowym klubie. Były piłkarz Legii Warszawa zdobył bardzo ładną bramkę w starciu z Al-Jazirą.

Carlitos odszedł z Legii Warszawa na początku września. Hiszpan nie mieścił się w planach Aleksandara Vukovicia, dlatego wicemistrzowie Polski pozwolili mu odejść do Al-Wahdy (Zjednoczone Emiraty Arabskie) za ok. 1,8 mln euro. Carlitos zadebiutował w nowym klubie w starciu z Fujairah (0:1), w którym spędził na boisko 90 minut. Na pierwszego gola musiał czekać niewiele dłużej, bo w 20. minucie starcia z Al-Jazirą zdobył bramkę na 1:1.

Tak Carlitos strzelił pierwszego gola w nowym klubie:

Łącznie Carlitos rozegrał w barwach Legii Warszawa 53 mecze. Zdobył 21 bramek, zaliczył także siedem asyst. W obecnym sezonie Carlitos wystąpił w ośmiu spotkaniach, w których strzelił dwa gole, spędzając na boisku raptem 419 minut.