Grzegorz Krychowiak się nie zatrzymuje! Fantastyczna asysta Polaka [WIDEO]

Grzegorz Krychowiak jest w fantastycznej formie! Reprezentant Polski regularnie strzela gole, a w meczu Lokomotiwu Moskwa z Orenburgiem (3:2) zaliczył kapitalną asystę. Tylko spójrzcie.

Grzegorz Krychowiak w tygodniu strzelił gola w Lidze Mistrzów, a w niedzielę zaliczył piękną asystę w meczu ligi rosyjskiej pomiędzy Lokomotiwem Moskwa i Orenburgiem. Zespół Polaka wygrał 3:2, a Krychowiak asystował przy golu na 1:0 w 48. minucie spotkania. Tylko spójrzcie na to dośrodkowanie! Perfekcja:

Krychowiak opuścił boisko w 68. minucie spotkania.  Dzięki wygranej Lokomotiw awansował na czwarte miejsce w tabeli ligi rosyjskiej. Polak strzelił w tym sezonie już pięć goli we wszystkich rozgrywkach. Dołożył do tego cztery asysty.