Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Listkiewicz o byłym reprezentancie Polski. "Zgryźliwy, komentował każdą decyzję" [SEKCJA PIŁKARSKA #21]

To jeden z najbardziej niezrozumianych przepisów we współczesnej piłki nożnej. Kiedy jest ręka, a kiedy jej nie ma? Czy liczy się zamiar, czy tylko skutek? Czy VAR poprawił sytuację? Kto sprawiał największe problemy na boisku? W najnowszym odcinku Sekcji Piłkarskiej na te pytania odpowiedział Tomasz Listkiewicz, sędzia piłkarski, asystent Szymona Marciniaka. Drugim gościem Pawła Wilkowicza i Michała Gąsiorowskiego był Mateusz Święcicki, dziennikarz Eleven Sports. Program znajdziesz w poniższym wideo.

Oprócz rozmowy z gośćmi w programie zobaczyliśmy również analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka oraz "Dogrywkę" Dominika Wardzichowskiego. Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu. Poprzednie odcinki programu są dostępne pod tym linkiem.

Więcej o:
Komentarze (4)
Listkiewicz o byłym reprezentancie Polski. "Zgryźliwy, komentował każdą decyzję" [SEKCJA PIŁKARSKA]
Zaloguj się
 • Artur Szuniewicz

  Oceniono 4 razy 4

  Ale chaos ...sedzia dobrze tłumaczy ale komentatorzy się wracają i trudno cos zrozumieć

 • gunston

  Oceniono 2 razy 2

  Europa nam odjeżdża z każdym sezonem coraz bardziej ale my oczywiście zamiast o piłce rozmawiamy o sędziowaniu. Możemy mieć najlepszy VAR na świecie ale to nie zastąpi dobrych piłkarzy. Bo to piłkarzy ludzie chcą oglądać a nie sędziów. Sędzia powinien być dla widowiska sportowego przezroczysty.

 • tom_sobies

  Oceniono 2 razy -2

  htt ps://allegro.pI/oferta/koszulka-nike-vapor-polski-100lecie-100-lat-roz-l-8491563371

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX