Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Fenomenalny mecz Zlatana Ibrahimovicia! Kosmiczny wynik jego zespołu

Aż 7:2 zespół Los Angeles Galaxy pokonał w niedzielnym meczu Sporting Kansas City. Trzy bramki dla zwycięskiej ekipy zdobył Zlatan Ibrahimović, który obecnie jest drugim najskuteczniejszym zawodnikiem całej Major League Soccer.

W 32., 51. i 85. minucie Zlatan Ibrahimović strzelał gole w meczu Los Angeles Galaxy ze Sportingiem Kansas City. Szwedzki napastnik kolejny raz zaimponował skutecznością, prowadząc swój zespół do zwycięstwa. Szczególnie ważna była dla niego druga bramka, bo zdobywając ją ustanowił kolejny rekord w swojej karierze. Został bowiem najlepszym strzelcem LA Galaxy w jednym sezonie w historii klubu.

Ibrahimović w tym sezonie strzelił już 26 goli w 25 meczach. W tabeli najlepszych strzelców Major League Soccer daje mu to drugie miejsce, tuż za Carlosem Velą z Los Angeles FC, mającego dwa trafienia więcej. - Chcę pomagać drużynie w najlepszy możliwy sposób, a w moim przypadku tym sposobem jest strzelanie goli. Dziś strzeliłem i muszę to kontynuować, muszę pomagać zespołowi - powiedział po meczu ze Sportingiem 37-latek.- Strzelanie goli jest łatwe. Musisz być tylko jak Zlatan - dodał napastnik w swoim stylu.

Więcej o:
Komentarze (16)
Fenomenalny mecz Zlatana Ibrahimovicia! Kosmiczny wynik jego zespołu
Zaloguj się
 • mer-llink

  Oceniono 6 razy 2

  Bo ta liga amerykańska to taki rozrywkowy bardziej towarek: nastrzelać goli, namachać rekami, udzielić pikantnego wywiadu... Obrońcy są od tego, żeby dekoracyjnie nie przeszkadzać. Bramkarze nie maja za zadanie wykłapać 100% strzałów - przeciwnie, mogą puszczać, byle widowiskowo...Tam gra w futbol to dodatek do show... Ibrahimovic świetnie się w tym sprawdza i ma miłą emeryturkę... Ale tak na gusta europejskie, to poziom piłkarski MLS jest co najwyżej równy 3 Bundeslidze.

 • mietekkowalski

  Oceniono 3 razy 1

  CR7 może grać do 40-tki w Europie, a później na wakacje do MLS i w sezonie będzie ładował po 30 bramek.

 • kzet69

  Oceniono 9 razy 1

  Kosmiczny wynik? Grali na orbicie czy na Syriuszu? Debilizm autora tego tytułu jest rzeczywiście rzadko spotykany w kosmosie...

 • remislanc

  Oceniono 2 razy 0

  Fenomenalny, kosmiczny...Teraz redahtorek odwiedzi WC.

 • justas32

  Oceniono 4 razy 0

  Lewandowski powinien się tam przenieść albo do Chin - bardzo dobrze płacą i wiele nie wymagają ...

 • ksobier

  Oceniono 3 razy -1

  Trzy bramki dla zwycięskiej ekipy zdobył Zlatan Ibrahimović, który obecnie jest drugim najskuteczniejszym zawodnikiem całej Major League Soccer. - To zdanie okresla poziom tej ligi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX