Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Diego Maradona znalazł nową pracę. Poprowadzi klub w Argentynie

Diego Maradona został nowym trenerem klubu Gimnasia y Esgrima La Plata. Zadaniem legendy argentyńskiej piłki będzie utrzymanie nowego klubu w pierwszej lidze.

- To już oficjalne. Jestem bardzo szczęśliwy. Chcę podziękować prezydentowi Gabrielowi Pellegrino. Zapowiadam kibicom, że zamierzam pracować z duszą i życiem - napisał Diego Maradona w mediach społecznościowych po podpisaniu kontraktu z nowym klubem.

W nowej pracy Maradonę czeka wiele problemów do rozwiązania. Klub, który poprowadzi jeden z najlepszych piłkarzy w historii, po pięciu kolejkach znajduje się na ostatnim, 24. miejscu w tabeli pierwszej ligi, mając na koncie zaledwie jeden punkt.

To kolejna trenerska przygoda w karierze Maradony. Ostatnio 58-latek był szkoleniowcem meksykańskiego Dorados de Sinaloa, który poprowadził w 38 spotkaniach w okresie wrzesień 2018 - czerwiec 2019. Wcześniej Argentyńczyk trenował także dwa kluby ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich: Al-Fujairah SC i Al-Wasl. W latach 2008-2010 był natomiast selekcjonerem reprezentacji Argentyny.

Więcej o:
Komentarze (2)
Diego Maradona znalazł nową pracę. Poprowadzi klub w Argentynie
Zaloguj się
  • antropoid

    Oceniono 1 raz 1

    Bez jaj... Kto jeszcze wierzy w takie gesty? Marketingowy ruch, pojawi się tam pewnie ze 3 razy, żeby było, że sam DM "trenuje", a de facto pewnie i tak będzie to robił ktoś inny.

  • lukasz.mulczynski

    0

    błagam zmieńcie to prace na pracę do jasnej cholery!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX