Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Dramat rodzinny Luisa Enrique. To dlatego zrezygnował z pracy w reprezentacji Hiszpanii

Luis Enrique w czerwcu niespodziewanie zrezygnował z roli selekcjonera reprezentacji Hiszpanii. Jak się okazało, było to spowodowane chorobą córki, która zmarła w czwartek.

Luis Enrique zrezygnował z pracy w reprezentacji Hiszpanii ze względów osobistych w czerwcu - został zastąpiony na tym stanowisku przez Roberta Moreno, swojego dotychczasowego asystenta. Enrique nie prowadził kadry już w marcowych meczach eliminacji Euro 2020, a jego absencja była owiana tajemnicą - media nie informowały o powodach jego nieobecności, a potem rezygnacji. 

Luis Enrique pożegnał swoją 9-letnią córkę

Enrique w końcu wyjaśnił tę sytuację. Zrezygnował z pracy, by być przy swojej córce Xanie, która od pięciu miesięcy walczyła z kostniakomięsiakiem, czyli złośliwym nowotworem tkanki kostnej. Dziewczynka zmarła w czwartek w wieku dziewięciu lat. W oficjalnym komunikacie Luis Enrique wraz z rodziną podziękowali wszystkim, którzy wspierali ich w trudnych chwilach oraz personelom szpitali, w których Xana była leczona. - Będziemy za tobą bardzo tęsknić i będziemy wspominać cię przez każdy dzień naszego życia. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy. Będziesz gwiazdą, prowadzącą naszą rodzinę. Spoczywaj w pokoju, Xanita - czytamy w komunikacie.

Komentarze (19)
Dramat rodzinny Luisa Enrique. To dlatego zrezygnował z pracy w reprezentacji Hiszpanii
Zaloguj się
 • genek8

  Oceniono 23 razy 23

  Czy możecie wypie...ć te ogłoszenia o nagich fotkach jakiejś pindy. Czy to takie trudne . Proszę o odpowiedź jakiegoś kierownika tego burdelu

 • elvisek101

  Oceniono 16 razy 16

  Współczuję Luisowi i całej rodzinie, wiem jak to boli, nie da się tego porównać z czymkolwiek :(

 • mer-llink

  Oceniono 7 razy 7

  Wyrazy szczerego współczucia.

 • martin.slenderlink

  Oceniono 7 razy 7

  Poprawcie literówkę w nazwie nowotworu. To tylko korekta obywatelska, bez złośliwości.

 • niktalboktos

  Oceniono 9 razy 7

  Nie rozumiem, po śmierci Staraka wszystkie komentarze caly czas wyłączone. Tutaj mozna hasać i leczyć kompleksy do woli. Dlaczego tak postępujecie obłudne pismaki?

 • eurotram

  Oceniono 4 razy 4

  Dramat,szczerze mu współczuję,bo jego ból musi być niewyobrażalny i zostanie mu na zawsze. Pozostaje tylko mieć nadzieję,że Luis się nie rozsypie,a przynajmniej że po jakimś czasie się pozbiera,to teraz na pewno mu bardzo ciężko...

 • norge

  Oceniono 3 razy 3

  trenera zrezygnować to po polskiemu nauczyć się pisać redahtora

 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 3 razy 3

  Trenera zrezygnował??

  Weź pismaku zmień ten tytuł na głównej bo ośmieszasz się niesamowicie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX