Real Madryt pokonany w sparingu. Zdecydowa³y rzuty karne i pud³o Marcelo

AS Roma pokona³a po rzutach karnych Real Madryt w meczu towarzyskim rozegranym w Rzymie. W regulaminowym czasie gry pad³ remis 2:2.

Ile godzin dziennie trenują esportowcy? Opowiada czołowa polska zawodniczka

W regulaminowym czasie 90 minut w Rzymie padł remis, a wszystkie bramki padły w pierwszej połowie. W 16. minucie prowadzenie Realowi Madryt dał Marcelo. Brazylijczyk wykorzystał doskonałe podanie Luki Modricia.

W 34. minucie wyrównał Diego Perotti. Pięć minut później na ponowne prowadzenie gości wyprowadził Casemiro, jednak minutę po tym do kolejnego remisu doprowadził Edin Dżeko.

Marcelo pomylił się, Real Madryt przegrał

W rzutach karnych lepsi okazali się gospodarze, którzy wykorzystali wszystkie pięć jedenastek. W Realu, w piątej serii, pomylił się Marcelo. Jedną z jedenastek dla gości wykorzystał Gareth Bale, który wrócił do kadry madryckiej drużyny i w Rzymie pojawił się na boisku w 61. minucie.

Real Madryt pierwszy mecz ligowy rozegra już w sobotę, kiedy na wyjeździe zmierzy się z Celtą Vigo (17:00). AS Roma ligê zainauguruje zaś 25 sierpnia o godz. 20:45, kiedy zagra u siebie z Genoą.