Cristiano Ronaldo uratował Juventus w starciu z Interem Mediolan [WIDEO]

Juventus zremisował 1:1 z Interem Mediolan w towarzyskim meczu w ramach International Champions Cup. Samobójczego gola strzelił Matthijs de Ligt, na co bramką z rzutu wolnego odpowiedział Cristiano Ronaldo. W zarządzonych dodatkowo rzutach karnych lepsi okazali się aktualni mistrzowie Włoch.

Była 12. minuta towarzyskiego meczu Juventusu z Interem Mediolan, rozgrywanego w ramach International Champions Cup. Stefano Sensi mocno dośrodkował piłkę z rzutu rożnego w kierunku Sebastiano Esposito. Napastnika mediolańczyków ubiegł jednak Matthijs de Ligt, nowy obrońca mistrzów Włoch, który kosztował 75 mln euro. 19-letni Holender interweniował jednak na tyle niefortunnie, że skierował piłkę do własnej bramki, pokonując Wojciecha Szczęsnego.

Cristiano Ronaldo znowu zdobył gola

W drugiej połowie do rzutu wolnego sprzed pola karnego podszedł Cristiano Ronaldo. Piłka po jego strzale odbiła się od muru, myląc zdezorientowanego Daniele Padelliego. Dla Portugalczyka było to drugie trafienie w ramach International Champions Cup, po bramce zdobytej w niedzielę w spotkaniu z Tottenhamem, przegranym przez mistrzów Włoch 2:3.