Fantastyczny mecz Borussii Dortmund z Liverpoolem! Pięć goli i występ Łukasza Piszczka

Borussia Dortmund pokonała Liverpool 3:2 w meczu towarzyskim rozegranym na stadionie Notre Dame w Indianie (USA). Całą pierwszą połowę rozegrał Łukasz Piszczek.

Spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla Borussii Dortmund. Już w 3. minucie w zamieszaniu w polu karnym najlepiej odnalazł się Paco Alcacer, dzięki czemu wicemistrzowie Niemiec objęli prowadzenie. Liverpool ruszył do ataków, ale Marwin Hitz znakomicie interweniował przy dwóch okazjach. W 35. minucie został jednak pokonany przez Harry'ego Wilsona.

W drugiej połowie w składzie BVB zobaczyliśmy m.in. Thorgana Hazarda i Marco Reusa. Ten pierwszy asystował przy trafieniu Thomasa Delaneya, a w 58. minucie Marius Wolf asystował przy trafieniu Jacoba Bruuna Larsena na 3:1. Ostatnią bramkę w tym spotkaniu zdobył Rhian Brewster (z rzutu karnego).

Kolejne sparingi Liverpoolu i Borussii Dortmund

Liverpool kolejny sparing rozegra w nocy z niedzieli na poniedziałek (0:00) z Sevillą. Za to w czwartek nad ranem (2:05 polskiego czasu) zagra ze Sportingiem. Borussia Dortmund za tydzień (27 lipca) zmierzy się z Udinese.