Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Oficjalnie: Iker Casillas zawiesił karierę! Zdecydował się na zupełnie nową rolę

Iker Casillas oficjalnie zawiesił sportową karierę - poinformowało FC Porto w specjalnym komunikacie. To efekt niedawnego zawału serca 38-letniego bramkarza. Od teraz Casillas dołączy do personelu zarządzającego zespołem.

Iker Casillas trafił do szpitala 1 maja. Miał ostry zawał serca i przeszedł operację. Po nocy spędzonej w szpitalu przekazano informację, że życie bramkarza nie jest zagrożone. Jeden z lekarzy Porto, Antonio Corbalan, przekazał hiszpańskiej telewizji TVE jednak smutną wiadomość o tym, że dalsza kariera bramkarza nie będzie już możliwa. - Dostałem tysiące wiadomości, które dodały mi siły. Bardzo się cieszę, że mogę tutaj stać i mówić. Co dalej? Musimy poczekać kilka tygodni lub miesięcy, potem na pewno podzielę się z wami informacjami co do mojej dalszej kariery - mówił Casillas po wyjściu ze szpitala. Były reprezentant Hiszpanii wznowił treningi, chciał kontynuować sportową karierę, ale teraz podjął oficjalną decyzję o zawieszeniu kariery.

Iker Casillas zdecydował się na zupełnie nową rolę

FC Porto przygotowało dla Casillasa nową rolę w klubie. Hiszpan dołączy do personelu zarządzającego zespołem i będzie pełnił rolę 'łącznika' pomiędzy piłkarzami, trenerem, a dyrekcją. - Rozmawiałem z trenerem w zeszłym sezonie, kiedy to wszystko się wydarzyło. Powiedział mi, że chce, abym trzymał się blisko graczy, ponieważ nadchodzi wiele zmian . Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby pomóc moim kolegom z zespołu - zapewnił Casillas.

Więcej o:
Komentarze (3)
Oficjalnie: Iker Casillas zawiesił karierę! Zdecydował się na zupełnie nową rolę
Zaloguj się
 • Eto Messi

  Oceniono 3 razy 1

  Brawo widzę że ktoś czuwa nad usuwaniem komentarzy..tylko dlaczego ..?

 • Eto Messi

  Oceniono 5 razy -3

  Hahaha niech żyje demokracja...;) Pozdrawiam...

 • Eto Messi

  Oceniono 8 razy -6

  Bogatemu to się i byk ocieli...bez komentarza posadka układowa żeby rzeka euro dalej płynęła

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX