Niesamowity, szalony gol! Co to w ogóle miało być?! [WIDEO]

Niesamowity gol padł w lidze japońskiej. W 40. minucie meczu pomiędzy Kashima Antlers a Jubilo, piłkarz gospodarzy - Yuta Koike, próbując dośrodkować w pole karne, przelobował kompletnie zaskoczonego bramkarza rywali.

Niesamowitą bramkę zdobył Yuta Koike w meczu ligi japońskiej. W 40. minucie starcia pomiędzy Kashima Antlers a Jubilo próbował dośrodkowania w pole karne gości. Piłka jednak skierowała się w kierunku bramki rywala, kompletnie zaskakując zdezorientowanego bramkarza, dzięki czemu Koike ustalił wynik spotkania na 2:0.

Po 18 kolejkach ligi japońskiej Kashima Antlers znajduje się na 4. pozycji w tabeli, tracąc do liderującego FC Tokyo 8 punktów. Mają jednak jedno spotkanie rozegrane mniej. Jubilo jest ostatnie, a do miejsca gwarantującego utrzymanie traci 6 "oczek".