Po tym, co zrobili piłkarze, sędzia zakończył mecz! Kuriozalna decyzja

Sędzia zakończył spotkanie pomiędzy Alvarado a San Jorge po tym, gdy piłkarze tych drugich usiedli na murawie w ramach protestu przeciwko decyzjom arbitra, który w ciągu kilku minut pokazał dwie czerwone kartki zawodnikom gości.

Piłkarze San Jorge zaprotestowali przeciwko decyzjom sędziego prowadzącego spotkanie, po tym, gdy wyrzucił on z boiska dwóch zawodników ich zespołu, jeszcze w pierwszej połowie meczu. Usiedli na murawie kilka chwil po przerwie, a arbiter po upłynięciu dziesięciu minut podjął decyzję o zakończeniu spotkania.

Sędzia zakończył mecz przy stanie 1:0 dla Alvarado, przyznając im tym samym zwycięstwo. Ten wynik oznaczał dla nich awans do Nacional B, czyli drugiego poziomu rozgrywkowego w Argentynie, po tym, gdy pierwszy mecz zakończył się bezbramkowym remisem.