Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Widzew Łódź zwolni trenera po dwóch tygodniach?! Specjalny gest wsparcia piłkarzy

Dyrektor sportowy Łukasz Masłowski i trener Zbigniew Smółka niebawem stracą pracę w Widzewie Łódź - poinformował we wtorek "Przegląd Sportowy". Tego samego dnia piłkarze łódzkiego klubu wykonali specjalny gest, którym okazali wsparcie trenerowi.

Osiem dni - tyle czasu Martyna Pajączek pełni funkcję prezesa Widzewa Łódź (zatrudniona została 18 czerwca). Po nieco ponad tygodniu pracy była prezes I ligi podjęła decyzje, które w łódzkim klubie wywołają kolejną rewolucję. Zdaniem "Przeglądu Sportowego" Pajączek, która w przeszłości pracowała także w Miedzi Legnica i była członkiem zarządu PZPN, zdecydowała, że w Widzewie dłużej pracować nie będzie Łukasz Masłowski, który od maja pełnił w kubie funkcję dyrektora sportowego. To jednak nie wszystko, bo klub pożegnać ma się także ze Zbigniewem Smółką, który na stanowisku trenera Widzewa został zatrudniony trzy tygodnie temu, a pierwszy trening poprowadził przed 14 dniami.

Piłkarze Widzewa za Zbigniewem Smółką

Smółka nie zdążył poprowadzić Widzewa w żadnym oficjalnym meczu. Na ławce trenerskiej łódzkiego zespołu usiadł jedynie w sparingach z Lechem Poznań (0:3) i Zagłębiem Lubin (1:1). I własnie w tym drugim spotkaniu piłkarze łódzkiego zespołu okazali trenerowi wsparcie. Po bramce Marcela Stefaniaka cała drużyna podbiegła do ławki rezerwowych, by podziękować i uściskać się z trenerem. - Radość po bramce była naszym wspólnym założeniem i dążyliśmy do tego, aby móc ją pokazać - przyznał Daniel Mąka, cytowany przez portal widzewtomy.net. - Podbiegliśmy do trenera i podziękowaliśmy mu za dziesięć dni świetnej roboty - dodał Rafał Wolsztyński. - Chcielibyśmy kontynuować współpracę z trenerem - zakończył strzelec gola dla Widzewa.

Więcej o:
Komentarze (8)
Widzew Łódź zwolni trenera po dwóch tygodniach?! Specjalny gest wsparcia piłkarzy
Zaloguj się
 • misiur

  Oceniono 4 razy 4

  Jakby piłkarze mieli jaja, że to by poszli do prezeski i powiedzieli co o tym mysla

 • kaktus-2

  Oceniono 4 razy 4

  Idziemy na rekord... zwolnili trenera po 1 (słownie jednym) meczu... i to w dodatki SPARINGOWYM :)

 • mario69-50

  Oceniono 5 razy 3

  Ta cała pani prezes nie liczy się z nikim i z niczym. Mocna prezes- słaby człowiek...

 • bruna5

  Oceniono 6 razy 2

  Kabaret najwyższych lotów. Najpierw brak awansu z trzeciej klasy rozgrywkowej do drugiej przy budżecie !!!uwaga!!! 15 mln zł, a teraz takie cyrki. Lokalny rywal wywalczył awans do ekstraklasy dysonując 7 mln zł! Tak to jest, jak klubem rządzi pierdylion osób, tworząc grupki walczące o strefy wpływów. Czytałem jakimś bogatym Włochu, podobno kumpel Bońka, który jest zainteresowany przejęciem Widzewa. Ciekawe jak ów Włoch zamierza sobie poradzić między innymi z czymś takim?
  Widzew. Jak "kiełbasiana mafia" wyrzuciła sponsora:
  www.lodz.wyborcza.pl/lodz/1,35136,19118123,widzew-jak-kielbasiana-mafia-wyrzucila-sponsora.html

 • wojtasar

  Oceniono 4 razy -2

  widzew ruch pajaców dwóch

 • kraq

  Oceniono 6 razy -2

  kogo obchodzi jakies paramafijne klubidło z okręgówki?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX