Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Gianluigi Buffon jechał z dużą prędkością. Sam się tym pochwalił. Spadła na niego ogromna fala krytyki

Gianluigi Buffon pokazał jak nie prowadzić samochodu. Legendarny bramkarz udostępnił zdjęcie, na którym widać jak jedzie z predkością 155 km/h, bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Na Włocha spadła ogromna fala krytyki z powodu jego zachowania.

Gianluigi Buffon zdecydował się odejść wraz z zakończeniem obecnego kontraktu z Paris Saint-Germain. Włoski bramkarz nie narzeka jednak na brak ofert i jak sam przyznał, woli zrezygnować z wielkich pieniędzy, które z pewnością otrzymałby w drużynie mistrza Francji, żeby nadal otrzymywać odpowiednią dawkę adrenaliny. 

Buffon udostępnił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym prowadzi samochód. Fani obserwujący jego profil natychmiast zauważyli, że włoski bramkarz jedzie z prędkością 155 km/h, dodatkowo bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Na Włocha spadła ogromna fala krytyki, zwłaszcza po niedawnym wypadku Jose Antonio Reyesa.

Wypadek Reyesa przestrogą

Jose Antonio Reyes miał 35 lat. Według ustaleń hiszpańskiej policji Brabus S550 Reyesa w momencie wypadku pędził po autostradzie aż 237 km/h. Wówczas pękła jedna z opon, auto wypadło z drogi, koziołkowało i spłonęło. W jednej z opon miało być niższe ciśnienie, bo Reyes od dawna nie jeździł BS550 - informuje "Mundo Deportivo".

Więcej o:
Komentarze (29)
Gianluigi Buffon jechał z wielką prędkością. Sam się tym pochwalił. Spadła na niego ogromna fala krytyki
Zaloguj się
 • big_al

  Oceniono 5 razy 3

  I jeszcze sobie sejfie pyknął bez trzymania telefonu...

 • sokolddd

  Oceniono 8 razy 2

  135 to ja matizem jadę po ekspresowce. A 155 na dobrej drodze w sportowym aucie to jak w matizie 60 na godzine ;)

 • jesiotr99

  Oceniono 1 raz 1

  155 i na lewym pasie ? u nas zostałby otrąbiony zepchnięty na prawy pas przeznaczony dla plebsu. Na pasie vipowskim u nas minimum to 160, a zalecane 180.

 • sztucznypolak

  Oceniono 1 raz 1

  Ma zapiety pas. Koloru bialego, wiec malo widoczny. Trzeba sie przyjrzecm ale przecina skosnie pasy koszulki.

 • alfalfa

  Oceniono 3 razy 1

  Między 155 a 237 jest ogromna różnica. Pasy bym jednak zapiął. Nie lubię jak mi samochód jęczy i ciągle przypomina.
  A.

 • rdaneel

  Oceniono 1 raz 1

  przy 155 można już odpiąć. Niewiele pomogą...

 • krzesinki14

  0

  Tylko, że on ma pas zapięty. Pomiędzy koszulką a czapką, którą trzyma w ręce!

 • wawa_marek

  0

  Tych trolli co Bufona wyzywają od kopaczy szmacianki uświadamiam, że jest bramkarzem i poza kopaniem również piłkę łapie, wyrzuca, piąstkuje, wybija. Tak jak każdy bramkarz, ale nieco skuteczniej.

 • wawa_marek

  0

  No i co? Wielkie halo 155 km/h na autostradzie gdzie jest ograniczenie pewnie do 130. Włosi ogólnie do 150 sobie czasem pozwalają, więcej nie bo boją się mandatów. Co innego nasi skodziarze z TDi co migają światłami i najeżdżają na tył jak się jedzie przepisowe 140 km/h. Skoro Skoda umi się rozbujać do 200 km/h tzn. tak trzeba jechać, a że firma płaci za ON to nie trzeba się liczyć czy spali 6 czy 10 l. Takie czasy. Kiedyś 200 km/h jeździły drogi auta ich szefów, a ich Daewoo albo Skody to już nie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX