Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zatrzymano mężczyznę podejrzanego o nieumyślne spowodowanie śmierci Emiliano Sali

Brytyjska policja zatrzymała 64-letniego mężczyznę w związku ze sprawą tragicznie zmarłego w styczniu Emiliano Sali, nowego piłkarza Cardiff. Mężczyzna jest podejrzany o "nieumyślne spowodowanie śmierci".  

Pochodzący z regionu Yorkshire 64-letni mężczyzna został zatrzymany w środę wieczorem. Po przesłuchaniu podczas, którego współpracował z policją, wypuszczono go do domu. Policja nie ujawnia jednak na jego temat żadnych informacji.  

Inspektor tłumaczy zatrzymanie

- Prowadzimy śledztwo zakrojone na szeroką skalę, którego jednym z elementów jest rozważenie kryminalnych aspektów sprawy. Stąd to zatrzymanie - wyjaśniał Sky Sport inspektor Simon Huxter. - Mężczyzna jest podejrzany o nieumyślne spowodowanie śmierci. Nie będziemy jednak udzielać o nim żadnych informacji - dodał.

Sala został zawodnikiem Cardiff 19 stycznia bieżącego roku. Zginął dwa dni później w katastrofie awionetki lecącej z Nantes do Cardiff, która nagle straciła łączność z wieżą w okolicach Guernsey. Wrak znaleziono na dnie morza na głębokości 63 metrów. Największym zaskoczeniem był fakt, że samolot jest niemal w całości. Jednocześnie cały czas nie odnaleziono ciała pilota Emiliano Sali Davida Ibbotsona, który feralny lot wziął za kolegę, który w tym terminie nie mógł zrealizować kursu.

Sala leciał z Francji do Anglii ze względu na swój transfer - Cardiff kupiło go za 17 milionów euro, ale Argentyńczyk nie zdołał nawet zadebiutować w nowym klubie. Nantes żąda od Anglików zapłaty za transfer, a oba kluby znajdują się obecnie w sporze prawnym.

Więcej o:
Komentarze (11)
Zatrzymano mężczyznę podejrzanego o nieumyślne spowodowanie śmierci Emiliano Sali
Zaloguj się
 • dobroslaw

  Oceniono 8 razy 8

  zero info

 • burn74

  Oceniono 4 razy 4

  Z całym szacunkiem,ale k...a co nas to obchodzi ?

 • xzyzzy

  Oceniono 4 razy 4

  bardzo PILNE idiotyzmy dla gawiedzi c.d.

 • eldemon

  Oceniono 3 razy 3

  Ogarnia ktoś, o co tu chodzi?

 • jarod00

  Oceniono 4 razy 2

  Czy osoba pisząca ten artykuł skończyła gimnazjum??? Błędów interpunkcyjnych więcej niż zdań.

 • rasta-mw

  Oceniono 2 razy 2

  Też lubię odrosty

 • boliver

  Oceniono 2 razy 2

  Szambo

 • efedra

  Oceniono 3 razy 1

  "Po przesłuchaniu podczas, którego współpracował z policją"
  Autor tego tekstu, pan Sosnowski, posłyszał pewnie od nauczycielki w podstawówce, że przed "że" zawsze stawiamy przecinek. Z powrotem go do podstawówki!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX