Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kobieta oskarżająca Neymara o gwałt straciła prawnika. Kobieta zarzuciła mu kradzież

Daniel Garcia de Andrade, prawnik reprezentujący Najilę Trindade, która oskarża Neymara o gwałt, zrezygnował ze sprawy. Wszystko przez bezpodstawne oskarżenia o kradzież tableta, na którym miał znajdować się materiał dowodowy w sprawie.

Neymar, brazylijski gwiazdor Paris Saint Germain, został oskarżony o gwałt przez Najilę Trindade. Do sytuacji miało dojść 15 maja w Paryżu. Piłkarz zaprzecza i nie przyznaje się do popełnienia przestępstwa. Brazylijczyk udostępnił zapis rozmów między nimi, jednak Trindade twierdzi, że zawodnik PSG nie pokazał wszystkiego. To spowodowało, że modelka opublikowała znacznie obszerniejszy zapis ich rozmowy, przeprowadzonej za pomocą aplikacji WhatsApp.

Wideo pochodzi z serwisu VOD

Prawnik rezygnuje

We wtorek portugalski "Record" poinformował, że prawnik reprezentujący Trindade zrezygnował z udziału w sprawie. Daniel Garcia de Andrade został oskarżony przez kobietę o kradzież tableta, na którym miała znajdować się całość nagrania z jej spotkania z Neymarem. Prawnik zapowiedział kilka dni wcześniej, że jeśli nie znajdą się dowody na potwierdzenie oskarżeń Trindade, on zostawi sprawę swojej klientki. Choć policja nie ogłosiła jeszcze efektów przeprowadzonego śledztwa, to Garcia de Andrade już podjął decyzję.

- Nie potrzebuję kraść czy kupować nowych urządzeń elektronicznych, gdyż posiadam własne. Moja klientka nagle zmieniła zdanie, o jest sprzeczne z zasadami etyki i jakiejkolwiek logiki. Na tablecie teoretycznie znajdował się materiał wideo, którego ja nie widziałem do dziś. A szkoda. Gdyby okazało się, że na urządzeniu znajdują się materiały, które podtrzymują i umacniają wersję pani Trindade, z pewnością od razu przekazałbym je policji nie utajniając niczego - powiedział Garcia de Andrade.

- Przyrzekłem chronić moją klientkę jednak nigdy nie będę bronił żadnych wymówek w drodze do uzyskania prawdy. Cała ta sytuacja robi się coraz smutniejsza, gdyż pani Trindade miała doskonałą okazję, by stanąć w obronie wszystkich krzywdzonych kobiet w Brazylii, które ze swoimi krzywdami zostają same. Mogę zapewnić, że jeśli nastąpi taka potrzeba, będę współpracował z różnymi organami w kwestii złamania prawa przez panią Trindade - zakończył.

Więcej o:
Komentarze (43)
Kobieta oskarżająca Neymara o gwałt straciła prawnika. Oskarżyła go o kradzież
Zaloguj się
 • herrpietru

  Oceniono 19 razy 15

  Mam nadzieje, że jeśli okaże się iż oskarżenie o gwałt jest bezpodstawne to ta pani pójdzie siedzieć na tyle lat na ile są skazywani w Brazyli gwałciciele.

 • rattenkrieger

  Oceniono 13 razy 9

  Gdyby ta kobieta mówiła prawdę to zrobiłaby 10 kopii nagrania i umieściła część z nich w chmurze, żeby zabezpieczyć się przed utratą. Oskarżenia prawnika o kradzież dowodów ośmieszają tę panią.

 • starsailor3

  Oceniono 8 razy 6

  Laska ewiedentnie ma popie***e we łbie i sądziła, że zrobi kasę na oskarżeniach. Miota się w tym aż miło.

 • barakuda62

  Oceniono 8 razy 6

  Tej idiotce to bardziej potrzebny jest psychiatra niż prawnik

 • true_lysander

  Oceniono 4 razy 4

  Składanie fałszywych oskarżeń o jakiekolwiek przestępstwo powinno z automatu być zagrożone karą jaka grozi fałszywie oskarżonej osobie.

 • 1234pablo

  Oceniono 3 razy 3

  Powinni także sprawdzić, czy ten prawnik też jej przypadkiem nie zgwałcił.

 • 2doxa

  Oceniono 7 razy 3

  Daniel Garcia de Andrade juz wital sie z gąską... Miała byc latwa sprawa, celebryta, ktory nie moze wytlumaczyc sie z rzekomego gwaltu. Tlusty wyrok, odszkodowanie i odpowiedni procent dla hieny. A tu sie okazalo, ze hooj. No wiec hiena spierd000lila w kierunku zachodzacego slonca w poszukiwaniu innych ofiar.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX