Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kinsey Wolanski planuje kolejne akcje. "Zanim skończę 30 lat, chcę przejść na emeryturę"

- Zanim skończę 30 lat, chcę zarobić wystarczająco dużo pieniędzy, aby przejść na emeryturę, a incydent z Ligi Mistrzów bardzo mi w tym pomoże - przyznała Kinsey Wolanski, która wbiegła półnaga na murawę podczas finału Liverpool - Tottenham.

W trakcie pierwszej połowy finału Ligi Mistrzów sędzia Damir Skomina musiał na chwilę przerwać spotkanie. Na murawę boiska wbiegła półnaga kobieta. Nazywa się Kinsey Wolanski i jest znaną instagramerką ze Stanów Zjednoczonych. Dzięki temu "występowi" 22-letnia Wolanski dorobiła się setek tysięcy nowych fanów na Instagramie. Przed finałem obserwowało ją około 300 tysięcy, a po wydarzeniu wzrosło o niemal dwa miliony. 

Wolanski o swoich planach

Amerykanka nie żałuje, że przerwała mecz Ligi Mistrzów. Wręcz przeciwnie - udało jej się zdobyć sławę, a na tym jej zależało. Planuje już kolejne akcje, które jeszcze bardziej wypromują jej konto w mediach społecznościowych, co ma się przełożyć na zarobione przez nią pieniądze. - Zanim będę mieć 30 lat, chcę zarobić wystarczająco dużo pieniędzy, aby przejść na emeryturę, a incydent z Ligi Mistrzów bardzo mi w tym pomoże. Zamierzam zrobić o wiele więcej, aby wypromować swój profil - przyznała Wolanski.

- Nagle stałam się sławna na całym świecie i zaczęłam otrzymywać mnóstwo ofert pracy. Nikomu nie zrobiłam krzywdy, a to była po prostu zabawa. Kibicom się podobało, a nawet policjanci chcieli ze mną zdjęcie - dodała. 

Więcej o:
Komentarze (23)
Kinsey Wolanski planuje kolejne akcje. "Zanim skończę 30 lat, chcę przejść na emeryturę"
Zaloguj się
 • tukantoko

  Oceniono 12 razy 12

  Stop making stupid people famous!

 • niemaszjeszczekonta

  Oceniono 9 razy 9

  Przerwę mecz, rozwalę komuś akcję, spieprzę komuś lata ciężkiej pracy, bo mam ochotę zarobić na własnej głupocie. UEFA powinna przywalić tej tępej dzidzie taką karę, żeby się nie wypłaciła do prawdziwej emerytury.

 • piopon

  Oceniono 6 razy 6

  A gdzie ona tam była półnaga ? Zdjęcie drastyczne i tak, a całości moglibyśmy nie wytrzymać.

 • aqua7x

  Oceniono 6 razy 6

  najwazniejsze, zeby miec pomysl na siebie...

 • donarturos1

  Oceniono 7 razy 5

  Już mnie ta baba wk*****a. I promowanie jej na tej stronie też.

 • kacykmoralny

  Oceniono 6 razy 4

  Przecież mecz to biznes. Czas reklamowy dokładnie określony w kontraktach. Wiele firm zapłaciło grube pieniądze. Ta babka wykorzystała ich czas reklamowy do promowania swojego biznesu. To jest kradzież. Powinna co najmniej zapłacić za czas reklamowy, kilkaset tysięcy funtów zapewne.

 • ziom2555

  Oceniono 2 razy 2

  KOGO TO KU*WA OBCHODZI. CO TO KU*WA PUDELEK? STOP MAKING STUPID PEOPLE FAMOUS!!!

 • antropoid

  Oceniono 1 raz 1

  To kaczyński lepszy - całe życie na emeryturze...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX