Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kathryn Mayorga wycofała oskarżenie wobec Cristiano Ronaldo w sprawie o gwałt. Ale to nie koniec!

Kathryn Mayorga wycofała oskarżenie wobec Crostiano Ronaldo w sprawie o gwałt - poinformował "Bloomberg". Prawnicy reprezentujący kobietę złożyli w maju pismo, w którym ich klientka wycofuje oskarżenie. Ale to nie kończy sprawy. Rafael Buschmann, dziennikarz "Der Spiegel" podał, że sprawa zostanie skierowana do sądu federalnego. Wszystko dlatego, że prawnicy Mayorgi nie byli w stanie dostarczyć Ronaldo pozwu.

Kathryn Mayorga oskarżyła Cristiano Ronaldo o gwałt, do którego miało dojść podczas imprezy w Las Vegas w 2009 roku. Wtedy Ronaldo zapłacił Mayordze 375 tys. dolarów za milczenie. Sprawa wyszła  na jaw, a policja rozpoczęła śledztwo. - Cristiano Ronaldo posłuchał wtedy rady swoich doradców, by ukrócić odrażające zarzuty i udaremnić kolejne takie próby. Ale nie możemy powtórzyć błędów z przeszłości. Niewinni ufają wymiarowi sprawiedliwości - mówił obrońca Portugalczyka.

- Zdecydowanie nie zgadzam się z oskarżeniami wobec mojej osoby. Gwałt jest strasznym przestępstwem, które pozostaje w sprzeczności z moim postępowaniem i moją osobowością. Nie chcę uczestniczyć w tym medialnym spektaklu, który tworzą osoby chcące się wypromować na mojej osobie - tłumaczył Ronaldo w specjalnym oświadczeniu.

W środę portal "Bloomberg" poinformował, że Kathryn Mayorga wycofała oskarżenie wobec Cristiano Ronaldo w sprawie o gwałt. Prawnicy reprezentujący Mayorgę złożyli w maju pismo, w którym ich klientka wycofuje oskarżenie. "Der Spiegel" zaznacza jednak, że to nie koniec sprawy i zostanie ona skierowana do sądu federalnego. Wszystko dlatego, że prawnicy Mayorgi nie byli w stanie dostarczyć Ronaldo pozwu.

Więcej o:
Komentarze (13)
Kathryn Mayorga wycofała oskarżenie wobec Cristiano Ronaldo w sprawie o gwałt. Ale to nie koniec!
Zaloguj się
 • alberto_srapovoli

  Oceniono 8 razy 4

  To jednak przypomnialo jej sie, ze sie wczesniej zgodzila? A moze wcale nic sie tam nie stalo? Czy moze prawnicy zaproponowali rozwiazanie, ktore sprawilo, ze juz nie czuje sie zgwalcona?

 • antropoid

  Oceniono 8 razy 2

  Ciekawe. ile kasy popłynęło przez ocean po cichu... :)))

 • blahblah69

  Oceniono 4 razy 2

  Ciekawe jak potoczy sie sprawa polskiego Ronaldo ?

 • mer-llink

  Oceniono 1 raz 1

  Ale może by tak Szanowny Żurnalista SPortowy (Szanowna Żurnalistka Sportowa), który(a) łaskawie poełmił(a) ten tekst wyjaśniła:
  1. dlaczego nie można było dostarczyć pozwu Ronaldo? przeciez niemal każdy w Europie jako tako zorientowany w sporcie wi, w jakim klubie gra, w jakim mieście mieszka, jaka kancelaria prawna go reprezentuje, kiedy na pewno będzie na stadionie, bo akurat gra mecz...
  2. dlaczego Sąd Federalny będzie miał lepsze mozliwości doręczenia pozwu Ronaldo? Sad. Federalny łacniej pójdzie na dworzec, kupi bilet, wsiądzie w pociąg i zawiezie pozew na najlblizszy mecz?
  No bo w tym kształcie artykułu wiemy tylko jedno: Autor(ka) potórzył(a) dwa razy to samo: raz na pocżatku, a raz na końcu artykułu... Doprawdy, czystej wody Żurnalistyka Sportowa.... Tym sie własnie odznacza: niezgłębioną głebiną intelektualnej wartości komunikatów.

 • stary-ciula

  0

  Nódy... czy jest tó Monia albo Kasandra? Bo siem hciaółem ómówić na seks spotkania 👉

 • boliver

  Oceniono 3 razy -1

  Szpony yankessowskie i po zelusiu,,

  Pusta zelowana pala,, oskubac bez litosci tego kopacza szmacianej

 • strach_sie_bac

  Oceniono 8 razy -2

  Ronaldo nie gwałcił, ale płacił, Michel Jackson nie pedofil, ale płacił. Dajcie na kogoś namiar, kto chętnie zapłaci za fałszywe oskarżenia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX