Zlatan Ibrahimović znowu to zrobił! Niesamowity gol szwedzkiego napastnika [WIDEO]

W meczu 16. kolejki Major League Soccer Zlatan Ibrahimović znowu zrobił to, z czego słynie najbardziej - strzelił bardzo efektownego gola. Szwedzki napastnik w ekwilibrystyczny sposób uderzył przewrotką w 84. minucie meczu LA Galaxy z New England Revolution (1:2) pokonując Brada Knightona.

Była 84. minuta spotkania Los Angeles Galaxy - New England Revolution (1:2). Zlatan Ibrahimović otrzymał podanie od Joe'a Corony, podbił piłkę do góry i efektownym strzałem przewrotką pokonał bezradnego bramkarza rywali.

11 bramka zdobyta przez Ibrahimovicia w tym sezonie MLS nie pomogła jednak gospodarzom, którzy przegrali ostatecznie 1:2. Mimo porażki drużyna Guillermo Barrosa Schelotto cały czas zajmuje 2. miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej. Trzeci Seattle Sounders tracą do niej jednak już tylko dwa punkty.

Ibrahimović znany jest ze spektakularnych goli. Tylko w Stanach Zjednoczonych strzelił już takich kilka, m.in. we wrześniu ubiegłego roku, kiedy w meczu z FC Toronto (3:5) zdobył swoją 500. bramkę w karierze. 37-latek w klubie z Los Angeles występuje od marca 2018 roku. W 38 spotkaniach strzelił 32 gole i zaliczył 10 asyst.