Iker Casillas nie był w stanie powstrzymać łez. Piękne zachowanie kolegów z Porto [WIDEO]

Iker Casillas był obecny na trybunach podczas finałowego meczu Pucharu Portugalii. Piłkarze FC Porto zadedykowali jedną z bramek hiszpańskiemu bramkarzowi, który z powodu zawału serca musiał przerwać sportową karierę.

Iker Casillas 1 maja doznał ostrego zawału serca. Hiszpański bramkarz musiał z tego powodu przerwać sportową karierę i wydaje się mało prawdopodobne, aby mógł do niej powrócić. Bramkarz FC Porto zasiadł na trybunach podczas finałowego meczu Pucharu Portugalii, w którym jego drużyna rywalizowała ze Sportingiem Lizbona.

W 40. minucie Tiqiunho Soares wyprowadził FC Porto na prowadzenie, po czym wziął od trenera koszulkę Ikera Casillasa, pobiegł w kierunku sektora, gdzie siedział Hiszpan i zaczął się kłaniać. Chwilę później kamery telewizyjne pokazały bramkarza, który nie był w stanie potrzymać łez.

Ostatecznie Puchar Portugalii zdobył Sporting Lizbona. W regulaminowym czasie gry padł remis 1:1, a obydwa zespoły w dogrywce strzeliły po jeszcze jednej bramce. W rzutach karnych padł wynik 5:4 dla "Lwów", którzy już po raz 17. wygrali w krajowym pucharze.